Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz parókát hordani?

Szerintetek gáz parókát hordani?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az extrém színű frizurák, de ezekhez ugye szinte fehérre ki kell szivatni a hajat, amit az enyém nem nagyon bír. Még tinikori szőkítésből sikerült a vállig letört hajam visszanöveszteni eredeti fenékig érő hosszára, és nem próbálkoznék újra a szőkítéssel...

Mindezek mellett a rövidebb stylok is mint pl a bob tetszenek, de nem vágatnám la a saját miatta....

Ezért gondolkodtam a parókákra, amit akár egyszerű hétköznapokon is hordanék, természetesen nem vmi gagyi 2ezerforintos műanyagra gondolok, hanem minőségi, akár emberi hajból készült, mosható, formázható parókákra, amin nem lászik kilométrekről, hogy mű.

Sztetek gáz lenne ilyet hordani?



2016. nov. 22. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, ha pl. valaki jelentősen elveszti a haját ideiglenesen, vagy tartósan, akkor szokott hordani parókát :D
2016. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem . nekem van egy szoke meg egy lila es egy rozsaszin pont azert hogy ne menjen tonkre a sajat hajam. Amugy az emberek ha extrem keszulj fel hogy nagyon megbamuljak:D kinek van derekig ero hullamos dus egeszseges pasztelrozsaszin haja.. Amugy nekem lacefrontwigem van . jok.
2016. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Neke így is megbámulják, mert fenékig érő rubinvörös, és mindenki azt hiszi, hogy mű, vagy póthaj. Annyira nem érdekel mások véleménye, szeretek kilógni a sorból, és szivesen meg is csináltatnám, csak mint mondtam a szőkítést nem bírja a hajam.

Én is mindenképpen csipkét szeretnék, mennyire szellőzik jól? Azt nem szeretném hogy berohadjon a fejem alatta....

És kedves első, persze én is tudom hogy ilyen esetben szoktak parókát hordani, és nincs is abban semmi fura,de ha elolvastad vna, én más célból keresek....

2016. nov. 22. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, persze ha nem akarsz úgy kinézni mint egy cirkuszi bohóc akkor nem 2.000 forintért veszed a parókát hanem inkább közel az 50.000 hez vagy többért:)
2016. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze ez csak műanyagra igaz... az igazi emberi hajnak jóval borsosabb az ára
2016. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Hat en a wigisfashion rendeltem 25 ert es a csipkesek nagyon jook. Lehet oket gondoriteni meg vasalni is alacsony hofokon mert valami erdekes valamibol keszult:D amugy jol szellozik e hat , elegge viszket tole a fejbor de nekem rz barmilyen parokanal igy van lehet en vaygok erzekeny nem tudom . pl telen sapival szuperul lehet oket hordani:) de amugy en meg suliba is felvettem tesiorara is siman:Dddd. Ha sok hajad van nem tudom hogy fogod megoldani a felfogast mert azeer az elegge ki fogja popositani a parokat de telen sapkaval jo ugy is
2016. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja amhgy ha erdekel hogynez ki van instagrammop rol kepem:levanderlime. Lentebb van :) bar kicsit kene vagnom az aljabol tul dus .
2016. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom mennyi az ára a minőségnek és nem sajnálok 100-150ezret is kiadni valódia hajért sem. Bár kezdésnek valszeg én is műszálasat fogok rendelni, h megnézzem mennyire bírom magamon elviselni. Sok hajam van amúgy, de sztem parókasapka megoldja.
2016. nov. 23. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy annyi hajat nem fogsz tudni begyömöszölni egy paróka alá, főleg nem egy egész napra. Nekem csak hátközépig ér a hajam de elég sok és vastag, még halloween bulira vettem jó minőségű , hő formázható szintetikus parókát. Fél óra múlva legszívesebben szedtem volna le a p csába, iszonyatosan meleg és idegesítő volt. Nem gáz szerintem de felesleges igazi hajból készült több tízezer forintos parókát venned mert nem fogod tudni egész nap utcára hordani.
2016. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ahogy a másik is írta nagyon púpos lesz ha sok a hajad, nekem is az lett tőle és sehogy sem lehet úgy betenni alá hogy teljesen rálapuljon. Sapkával elmegy de anélkül nagyon természetellenes és látszik hogy paróka. Ha meg túl szorosra húzod be fájni fog a fejed. Először vegyél egy olcsóbbat szerintem és próbáld ki
2016. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!