Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Intim szőrtelenítés?

Segítség! Intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szeretnék egy kisregényt írni, ezért a lényegre térek. :) Intim szőrtelenítés.

Régebben krémmel csináltam meg a bikinivonalat, de most már szeretném az egészet szőrteleníteni.


A lábam epillálom, a hónaljam krémezem. A borotvát nem szeretem. Viszket, begyullad és nem is tart sokáig a hatása...

A gyantázást pedig még az epillálásnál is nehezebben viselem.


Szóval a napokban kipróbáltam, hogy a bikinivonalat epillálom. Hát, nem mondom, hogy kellemes volt, de ki lehet bírni.

Szerintetek az EGÉSZ puncit lehet epillálni?


Várom a tanácsaitokat, tapasztalataitokat! (ha lehet, kort is írjatok!)


Köszönöm minden kedves válaszolónak!


egy 10.-es lány



2017. febr. 6. 18:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Engem zavar... :/

Na mindegy.

#7: úgy értettem, milyen hosszú a hatása? :)

2017. febr. 7. 17:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia megkérdezhetem milyen krémet használsz? Én is kiakarom próbálni a krémet csak nem tudom milyet vegyek. Köszönöm a válaszod!
2017. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Veet márkájú, érzékeny bőrre valót :)
2017. febr. 11. 20:04
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!