Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Intim szőrtelenítés?

Segítség! Intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem szeretnék egy kisregényt írni, ezért a lényegre térek. :) Intim szőrtelenítés.

Régebben krémmel csináltam meg a bikinivonalat, de most már szeretném az egészet szőrteleníteni.


A lábam epillálom, a hónaljam krémezem. A borotvát nem szeretem. Viszket, begyullad és nem is tart sokáig a hatása...

A gyantázást pedig még az epillálásnál is nehezebben viselem.


Szóval a napokban kipróbáltam, hogy a bikinivonalat epillálom. Hát, nem mondom, hogy kellemes volt, de ki lehet bírni.

Szerintetek az EGÉSZ puncit lehet epillálni?


Várom a tanácsaitokat, tapasztalataitokat! (ha lehet, kort is írjatok!)


Köszönöm minden kedves válaszolónak!


egy 10.-es lány



2017. febr. 6. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg le lehet csak ahogy írtad nem kellemes

Tényleg a gyanta a legjobb mert utána hetekig sima marad.

Amúgy lehet tudni miért akarod teljesen szőrteleníteni magad? Lehet a mostani fazon jobban áll :)

2017. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a szőrt! :/

És most döntöttem úgy, hogy szeretnék véget vetni ennek...

De amúgy úgy értettem, hogy nem tesz kárt a csiklóban, vagy ilyesmi??? (lehet, hogy hülye kérdés, de a barátnőim kinevetnének, ha megkérdezném)

2017. febr. 6. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem fog kárt tenni ne aggódj
2017. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
YouTube on van fenn video hogy miként működik egy epilátor láthatod hogy nem vágja a szőrt hanem csak tépi
2017. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia nem hiszem, hogy kárt tenne, hiszen az epilatornak nincsenek pengei, így nem tudna elvagni.

En amúgy vízallo Epilator használok, állítólag az nem faj annyira. (Bár en nem érzek sok különbséget)

2017. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az Epilatornak meg a gyantanak ugyan olyan sokáig kene simán tartania a bőrt, hiszen mind2 tépi
2017. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én csak a bikinivonalat tudom epillálni, a többi nagyon fáj, meg nem is tudom az ajkakat hogyan lehetne... Kozmetikushoz járok, az pénzbe kerül ugyan, viszont szépen megcsinálja. Nem mondom hogy túl kellemes, de ki lehet bírni. Magamnak ezt nem tudnám...
2017. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

#7, a kozmetikusod kezelése meddig tart?

2017. febr. 6. 18:47
 9/13 mi a fene ***** válasza:
0%
Csak tudnám miért kell az egészet leszedni. Kit zavar ? A bikinivonalat megértem, de a többit. Tudod milyen gusztustalan a meztelen p...na. Kinek tetszik szerinted ?
2017. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

#8, félóra fenékkel együtt


#9 van akinek ez tetszik, van ahol a nő érzi így jobban magát, van ahol meg a férfi (vagy fiú?) szereti így sokkal jobban.

És ami számomra döbbenet, hogy sok férfi is jár gyantáztatni...


#7

2017. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!