Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lesz ha csak vízzel mosom...

Mi lesz ha csak vízzel mosom meg a hajam?

Figyelt kérdés
Zsíros lesz azután is? Vagy olyan lesz mintha samponnal mostam volna meg? Sokat segítene

2017. febr. 5. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Samponnal mosd, és ecettel öblítsd le. De egy hétnél sűrűbben ne mosd, akkor nem lesz majd zsíros. A sűrű mosástól zsírosodik.
2017. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Ha eleven zsíros akkor be is fog zsírosodni.

Ha száraz lenne akkor jobban megoldható lenne.

2017. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

És akkor mossad amikor már kellemetlennek érzed, ez nem hét függő.

Melegebb vízzel jól megdörzsölgetni tovább mint samponnál, így oldja a víz a zsírt.

2017. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a víz sosem oldja a zsírt. általános kémia 7. osztály.
2017. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, kik írnak ide bakker:D
2017. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
" A sûrû mosástól zsírosodik", " a víz oldja a zsírt". :'DD Hát, nagyon remélem, hogy te csak trollkodsz. Attól nem zsírosodik jobban, ha megnossa. Van, akinek egyszerûen sûrûbben zsírososik a haja, és ha csak heti 1x mossa meg, akkor is ugyanúgy fog, csak cserébe jó igénytelenül fog kinézni. Olyan sûrûn kell mosni, ahogy neki zsírosodik. És a vízzel való mosás semmit nem ér, pont azért, mert pont a zsírt nem szedi le a hajról. Tehát ugyanolyan piszkos lesz a haj, mint amilyen volt.
2017. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki válaszol valamit , de senki nem a kérdésre :D ha csak vízzel mosod , a zsírt nem mossa ki....Ez tapasztalatból mondom , és a víz nem oldja zsírt :P önts egy pohárba víz kedves válaszoló majd tegyél bele zsírt/olajat az olaj csak feljön a tetejère. Még ha at is forralod.

Samponnal Miss hajat és akkor mikor érzed , hogy eléggé zsíros, én általában 3. napra szoktam mosni :)

2017. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Angelnika123 válasza:
Sziasztok! Én nem rég kezdtem el a samponmentes életet először szappannal kezdtem el mosni,almaecetes öblités a végén, egy darabig jó volt utána valamiért nem szerette a fejbőröm rozslisztel is mostam, attól bezsírosodott a hajam aztán egyszer kipróbáltam a szódabikarbonát l liter víz,2 evőkanál szódabikarboóna, nagyon szépen leszedte a zsírt hat napig bírta a hetedik napon meg csak vízzel mostan meg és megmondom őszintén olyan volt mint habsamponnal mostam volna meg a hajamat dúsabb lett és lett tartása. De nem mindenkinek válik be és nagyon sok türelem kell hozzá. Azért kezdtem el a sampon mentes életet mert szinte semmi nem vált be nem nőtt tört egyre kevesebb hajam lett,gondoltam akkor kipróbálom beválik úgy érzem.
jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Angelnika123 válasza:
Nem tudom hogy kell kijavítani de az lett volna a szövegbe hogy vízzel mostam meg a hajamat és utána olyan volt mintha samponnal mostam volna meg.
jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!