Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tippjeitek vannak...

Milyen tippjeitek vannak gyors hajnövesztéshez?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég szeretnék hosszú hajat de sajnos jó pár éve a folyamatos festéssel és vasalással kicsit egy megnehezítettem ezt a dolgot.

Szörnyen el is volt töredezve a vége de ez talán már javulni látszik.

Nem rég, kb egy hónapja, elkezdtem sörélesztő tablettát szedni, ricinusolajas pakolást teszek a hajamra heti kétszer és masszírozni is szoktam a fejbőröm. Mégis a dec. 23-as és a jan. 24-es 'mérésnél' is 29 cm-t mértem. Vagyis semmit hatás.

Van ezeken kívül ötletetek? Tipp, ami nektek használt? Vagy csak folytassam ezt a kúrát és legyek türelemmel? Esetleg keressek fel egy orvost mert olvastam olyat is, hogy akár valamilyen betegség is állhat ennek hátterében, erről mi a véleményetek?


Előre köszönöm a normális válaszokat! :D



2017. jan. 26. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a ricinus olaj vált be. este felkenem reggel jó alaposan kimosom havi 2x szoktam alkalmazni. ricinus olajat összekeverek samponnal,balzsammal,felkenem a száraz mosatlan hajamra,betekerem és reggel hajat mosok.


Vagy ebay-on kapható Andrea hajnövesztő: 200-500ml samponba beletenni az egész üveggel,vagy balzsammal,összerázni,és hajat mosni! Nekem látványosan nőtt /nőll a hajam tőle,pedig festem a hajam szóval igénybe van véve elég rendesen

2017. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedd tovabb a sorelesztot, altalaban kuraszeruen szoktak, ez kb. 3 honap, ennyi ido utan tud feltoltodni a szervezeted es lehet lathato eredmenye.

Van még a revalid es biovanne, szepsegvitamin, de ezekben nem hiszek es konnyen meg is lehet toluk hizni.

Gyogyszertarban arulnak hajregeneralo/hajnoveszto ampullat is, talan vichy marka, ezt nem hasznaltam még, unokatesomnak bevalt, igaz neki hullott a haja.

Egyebkent vashiany miatt hullhat a haj, de a novekedest szerintem az nem befolyasolja, mindenkinek egyeni utemu es olyan nagyon nem is lehet meggyorsitani.

2017. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én hajvitaminok közül a dm saját márkás hajvitaminját ajánlom, nekem az látványosabb volt, mint mikor sörélesztő tablettát szedtem, de szerintem mindenkinél más. A ricinus olaj jó, amit én még ajánlanék az a Farmasi botanics hajerősítő samponja, nekem attól látványos módon sok lett a babahajam és erősebb is a hajam. A növekedésről nem annyira tudok nyilatkozni, mert mivel göndör a hajam nehéz megállapítani, de látványosan jót tett ez a sampon. Van még a bánfi hajszesz, ami azért megosztó, olvastam róla olyat is, hogy hullott valakinek tőle a haja, az enyém személy szerint nagyon szerette, gyorsabban is nőtt, szép is volt. Fontos az is, hogy ha belekezdesz egy ilyen kúrába, akkor előtte érdemes megszabadulni a tört hajvégektől, mert egészséges hajjal érdemes ilyesmibe belevágni :) Meg hát igen, ehhez türelem kell, a vitamin szedést is meg körülbelül mindent kúra szerűen kell alkalmazni. 2-3 hónap minimum. Szerintem ha akkor sem nő még, érdemes esetleg orvos felkeresni vele, de azért ezzel még mindenképp várj egy kicsit. Remélem tudtam segíteni :)
2017. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!