Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok hajnövesztéshez?

Mit ajánlatok hajnövesztéshez?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van és egyszerűen nem nő.

Ha pár centit nőne is az is vissza ugrik.

Milyen sampont,balzsamot ajánlatok?

Mivel kenjem,hogy nőjön?

Milyen pakolást rakjak fel amitől nőni fog?


2015. dec. 6. 20:43
 1/3 anonim válasza:

Én mindenképp valami neutrálisan naturálisat használnék/használok.

A dm-ben szoktam venni alverdés szenzitiv balzsamot. Abból kitöltök egy adagot és teszek hozzá ricinus olajat és néha egyéb más olajat is pl. mandula, oliva persze azt kisebb mennyiségben, de van hogy egy-két csepp illóolajat is pl. cickafarkolaj, pálmarózsa.

A hajnövesztéshez nagyon sokaknak bevált a ricinus olaj. Én még nem régóta próbálgatom. Gyógyszertárba szoktam venni 50ml-is kiszerelésben, 200-250ft-ért. kb felét használom fel egy pakolásnál.

Így rövidtávon, elég puha finom tapintású a hajam. Meg nem is fürtösödik annyira. Bár nekem nincs göndör hajam, mégis a vége hajlamos loknisodni. De ezzel a pakolással kevésbé.

2015. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A göndör hajon nagyon lassan fog látszani,hogy nő.Nekem is göndör és már itt sírtam,hogy egyszerűen nem nő,erre múltkor kivasaltam és már majdnem a derekamig ér :D De heti max 1x vasalom,nehogy nagyon töredezzen.Neked is nő,csak nem látszik.
2015. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó én is sírtam miatta már annyiszor.
2015. dec. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!