Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől jöhettek ki a "pattanása...

Mitől jöhettek ki a "pattanásaim"?

Figyelt kérdés

Reggelre előjöttek ilyen kis piros pöttyök az arcomon. Nem olyan mint a kiütések, hanem mint a pattanás de mégse az hanem mintha a nyoma lenne. Olyasmi mint az akne. Hálisten nem olyan durva. 2 éve vették ki a mandulám mert kórosan begyulladt évente többször is, és kiderült, hogy ez okozta hogy nagyon pattanásos voltam. Voltam bőrgyógyásznál, hónapokig tartott a kezelés ami elég eredményes volt. Teljesen eltűntek a pattanásaim.

Lehetséges, hogy a stressztől jött elő? A barátom távol volt egy jó ideig és idegeskedtem hogy mi van vele..na meg a suli:S

most vírusos torokfertőzésem van..aaz esetleg közrejátszhat? És mit tegyek hogy hamar eltűnjenek?:/

Előre is köszönöm.


2010. máj. 6. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

szia:)

az lehet, h az idegességtől jöttek ki...vagy nem ettél vmi mást, amit eddig nem?mert ha olyan összetételű ételt eszel, attól is lehetnek bőrelváltozások...

vagy az is lehet, h nem tiszta kézzel nyúltál az arcodhoz...elég annyi is:S vagy még egy tipp, h a szoliba ( ha jársz) kaphattál el vmit...

ezek a lehetőségek lehetnek:)

ha van otthon alkohol (gyógyszertári), akkor törölgesd vele át az arcodat, az fertőtlenít és szárít:)

de lehet érdemes lenne elmenned bőrgyógy.-hoz, ír rá vmit és hamar el is múlik:)

jobbulást:)

2010. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jaaa és szedsz antibiotikumot?lehet h penicilinérzékeny vagy...már ha penicil tartalmú a gyógyszer...

ettől is kipattoghat a bőr...

akkor pedig másik gyógyszer és visszahúzodnak a pattik:)

2010. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

neme ttem most semmi újat, sőt mellőzöm az ilyen cukros, nagyon olajos magvas dolgokat:D meg szoliba csak ritkán járok:D de már kezd szebb lenni :)

köszönöm a válaszod:D

2010. máj. 7. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!