Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajat feketébol?

Kék hajat feketébol?

Figyelt kérdés
Sziasztok :D Elegge extrem figura vagyok azt kell tudni rolam. A kérdésem az lenne: hogy csinaljak fekete hajbol kéket? Omm nem szeretnem szokiteni a hajam, mert olyan kozepes hosszuságu hajra novesztem most, viszont nem tudom anelkul meglehet-e egyaltalan oldani! Amit tudni kell még hogy nagyon sotét fekete hajam van, de most is bordo a hajam szine, sima, bolti festek befogta siman, és már 3 honapja piros, szerintem nem is kopott azota a szine (amit nem tudom hogyan XD), de most szeretnek egy kis darabot kékre festeni, fiu vagyok azt lefelejtettem :D Valami ilyesmét szeretnek: [link] ez valahogy megoldhato lenne? A szokités mindenképp kell, mert piros hajra is azt mondta a fodrász hogy felejtsem el szokités nélkul, mégis nagyon elegge látszik mai napig, és még hol tudnek kék festeket szerezni?

#fiú #haj #kék #emo #extrém #minekeztmegadni?xd
2017. jan. 24. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom, hol lehet kék festéket szerezni, de az én fodrászom is azt mondta, hogy szőkítés kell hozzá. Úgy viszont szépen hozta ezt a színt :-)
2017. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uhum.. Csak azert nem vagy szokitésben biztos, mert pirosra is azt mondtak, és akkor most nézzenek rám, ugy befokta hogycsak nah :D
2017. jan. 24. 13:55
 3/5 Csoma Gabriella válasza:

Szia!^^

Nekem a természetes hajszínem szőkés barna és most festettem be a hajam kb. 3 hete feketés kékre! Magamnak festettem és vágtam és végül tök jó lett szerintem és a barátaim szerint! Feketés kék hajfestéket a DM-be vettem 1200 Ft-ért csak az a baj vele, hogy a kék nem igazán látszik, inkább feketés lila. Szerintem vegyél "hajfesték lemosó sampon"-t a rossmanba láttam 2200Ft-ért és mosd ki vele a hajad 2x-3x és utána fest be! De ha többet szeretnél megtudni írj nyugodtan facen! És mellesleg unoka tesóm vett magának kék hajfestéket de sajnos nincs tartósba max olyan ami 4-5 hajmosás után festheted újra de baromi drága állítólag! Remélem tudtam segíteni. Szívesen megismernélek! :3

By: 15/L

Facem: [link]

2017. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi de az nem feketés kék hanem kékes fekete ♥

a fekete hajadra leszívás nélkül olyan kéket bizony nem tudsz elérni. Nekem is kékes fekete árnyalatú hajam van, és az inkább fekete, tehát csak kéken "csillog". Kék festék a Schwarzkopf-nak van ( [link] ) ami kicsit drága (kb. 1600 Ft) és ez csak színező, tehát hajmosás során kopik a színe. Kék festéket továbbá fodrászkellékes boltban láttam ( [link] ) és ez valamivel olcsóbb, mint az előző. Ha jól tudom ez is csak hajszínező. Remélem segíthettem ^^

2017. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2017. márc. 3. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!