Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fogkrém tényleg pattanáso...

A fogkrém tényleg pattanáso ellen? Nem marja a bőrt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen a fogkrém tényleg hatásos pattanások ellen. Nem marja le bőrt, csupán a pattanásokat szárítja le. Én úgy szoktam, hogy este szappannal megmosom az arcom, utána a pattanásokra fogkrémet kenek, és reggelig úgy hagyom.

Kb 3 nap alatt, ha minden este megcsinálod, el tünteti a pattanást (általában)

2010. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokra a pattanásokra jó amik épp kezdenek kijönni. A nagy kinyomkodottra pl. már nem válik be...
2010. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hú kimaradt a kérdésből egy "jó" a "tényleg" és a "pattanások" közül :D

köszi válaszokat :)

2010. máj. 4. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Felejtsétek el a fogkrémet az arcra kenni. Fluoridot tartalmaz, ami maró hatású és egyébként a fogkrémben sem szabadna lenni, több helyen be is van tiltva ez a hatóanyag, de sok európai országban még mindig nem tiltották be. pedig káros hatása bizonyított.olvassatok utána az interneten.rákkeltő anyag a fluroid. lehet h szárít, de ez nem jó. pl. gyerekfogkrémekben csökkentett a fluroidtartalom és legtöbbre rá van írva, h tilos lenyelni (bár ma már ezt is lehagyják)...vajon miért? és akkor a felnőtteknek már belerakják. na mindegy. ne kenjétek az arca, mert a bőr még jobban be tudja szívni a káros anyagokat. ha pattanás gondjaitok vannak, mindenképp Ilcsi termékeket használjatok. nekem nagyon rendberakja az arcom. semmi káros anyag nincs bennük. van ichtiolos korrektor, ami leszárítja a pattanást. Ezt használjátok pattanás leszárítására. Értem én, h olcsóbb ha az otthon már meglévő fogkrémet használjátok, de NE!
2010. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szija :) nekem is bevált a fogkrém, bár én nem úgy használom hogy este felkenem és reggel lemosom, mikor ezt kipróbáltam reggelre jön 3 nagy dumós pattanás a fejemre, és tiszta piros volt a homlokom. Ezért ajánlom inkább, hogy tedd fel este had rajta 10 percig és utána mosd le, nekem így jött be :)
2010. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem hatasos a fogkrem. 3 nap es nyoma sincs. Eloszor borradirral mosom az arcom,utana fogkrem 20 percet rajta hagyom,es langyos vizzel lemosom. Csak ajanlani tudom.
2015. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 labesz válasza:
mindegy hogy milyen fajtájú a fogkrém?
2015. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!