Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy szemölcsöm amit ki...

Van egy szemölcsöm amit ki szeretnék égetni, és elég látható helyen van. Ha kiégetem akkor nem marad ott vmi seb, heg, stb? Vagy begyógyul? Ha begyógyul, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja megmondani, mi lesz, ha kiégeted. A vakbeledet is kivennéd magadnak? Fordulj bőrgyógyászhoz, neki ez a szakmája, és még azt is tudja, mit kell tenni, hogy ne legyen súlyos probléma a szemölcseltávolításból. Nem unalmában járt hat évig egyetemre és szakvizsgázott utána. Egyébként jó szórakozást a barkácsoláshoz, én biztos nem a saját testemen játszanék doktorbácsist, de nem vagyunk egyformák.
2010. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt kiégeted vegyél a gyógyszertárban ricinus olajat este egymás után 20x és reggel 20x dörzsöld bele a szemölcsbe.
2010. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nemm én égetném ki hanem a bőrgyógyász!!!annyira nem vagyok hülye-.-am a 2. választ köszi
2010. máj. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!