Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennás hajfestés előtt mossak...

Hennás hajfestés előtt mossak hajat vagy ne?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy a zsíros hajat jobban befogja a festék/nem szabad festés előtt hajat mosni, ez a sima hennaporra is igaz? Holnap akarom mindenképp befesteni, de nem tudom, hogy a zsíros vagy a frissen mosott haj lenne-e jobb.
2016. dec. 27. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne moss hajat, úgy jobban roncsolja a festés, de ez termékfüggő is.

Én pl használtam már olyan hajszínezőt, amit vizes/nedves hajra kellett kenni.

A dobozán biztos fel lesz tüntetve, hogy hogyan ajánlják:)

2016. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs rajta sajnos ilyen, egyébként csak sima henna, ha minden igaz, nincs benne semmilyen más adalék.
2016. dec. 27. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell mosni közvetlenül hennázás előtt, különben nem fogja be. Vegyi hajfestéknél valóban jobb ha zsíros. Én khadival festem, az is hennás, növényi hajfesték és rá is van írva, hogy hajat kell mosni előtte, nem szilikonos samponnal és balzsamot ne tegyél rá.
2016. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiii ***** válasza:

Már hogyan roncsolná a hajat a henna? :D

Érdemes előtte hajat mosni. Pontosabban én nem friss hajra szoktam tenni a hennát, tehát nem mosás után rögtön, hanem mondjuk egy nappal később.

Én pont holnap éjjelre fogom felrakni a hennát, most mostam hajat, befontam, addig hagyom is, nem piszkálom. Nem jó, ha van rajta kosz.

Zsíros meg semmiképp ne legyen.

2017. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!