Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú hajfestés! Kérdések lent!...

Fiú hajfestés! Kérdések lent! Nagyon látszana?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Úgy érzem, elég érett vagyok ahhoz, hogy el tudjam dönteni, hogy mi tetszik, de azt nem teljesen, hogy mi állna jól :D

Szóval: Jelenleg sötétszőke a hajam, és szőkés-vörösesre szeretném befestetni, de vannak kételyeim.

Nagyon csúnya lenne lenőve?

Milyen időközönként kellene újra festetni, hogy ne látszódjon az eredeti szín?

Itt a jelenlegi hajszínem: [link]

Itt az, amit szeretnék: [link]

Bocsi, de csak nőieket találtam xD

Még annyi, hogy kb. 10-14 centis a hajam hossza, kicsit göndör, ha ez számít :D

Köszi a válaszokat előre is! :)



2016. dec. 19. 21:43
 1/8 anonim válasza:
En is ebben a problemaban vagyok, en is 16 vagyok szemuveges nem akarok egoistanak tunni de Helyes vagyok vagyis sokan mondtak nekem meg egyszer momdom nem akartam egoistanak tunni. En szemuvegrol akarok valtani kontaklencsere es utana meg barna hajszinemet szeretnem feketere festeni de ehez kel a szemoldokot is ugye ? Es ha nem allna jol na ez itt a baj, a te esetett ben meg a szokehez jol meg a voros nagyon jo allna de viszont lehet nem kene olyan nagy haj tanal par centivel kisseb ugy jobb lenne , meg ez csak az en velemenyem volt 😂lehet mas mashogy gondolta
2016. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocsi a helyes irasert😁😂
2016. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kontyba akarom majd fogni, kb mint Siriusnak van (YTn a csatornájának a neve: pingvinharcos). Sok sikert neked is 😅
2016. dec. 20. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne annyira feltünő a lenövés.
2016. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyen szinu az eredeti hajam mint a tied, es volt ilyen voros is(csak en lany vagyok). Egy honapban maximum 1-2szer festettem, es eleg csunya volt a levones. Amugy kicsit hulye eza kerdesed hogy milyen idokozonkent kene festened hogy ne latszodjon az eredeti szin, merthat erre egyszeru a valasz, ha mar latod hogy kezd lenoni befested.(mindenkinek mastempoban no a haja szval ezt nem tudjuk eleve megmondani neked) Augy nem olyan a lenoves hogy rogton feltuno lesz, azt te eszreveszed magadnak szoval nem kell aggodni hogy valaki eszreveszi.
2017. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, előre érzem:D


Nem hiszem, hogy durván látszana, szóval tedd, ha ez jól esik.


De miért akarod befesteni? Én, ha meglátok egy festett hajú fiút, akkor nem bírom komolyan venni, mert szerintem gáz.

Ha hajfétised van, akkor inkább a vágással kísérletezz. Fiúként sok frizura van, ami jól állhat.


Van egy srác, aki amúgy helyes meg minden, de néha egyik napról a másikra megjelenik szőke hajjal, mert a "nap kiszívta." Aha, az a tűző téli napsütés, szerintem is... Na az kissé fura.


Szerintem buz is, ha egy fiú festi a haját, de hát kinek a pap, kinek a papné... Tedd, ha akarod, de szerintem nincs értelme.


16/l

2017. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mániává válna, mindig is szerettem a vörös színt mind lányokon, mind fiúkon (#nohomo :DD).
2017. jan. 4. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 idióta

Te meg akkor lezbis vagy.

2023. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!