Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila, kék tartós intenzív...

Lila, kék tartós intenzív festék van, hol tudok szerezni?

Figyelt kérdés

Meddig tart, mennyire intenzív a színe, milyen márka és kb mennyibe kerül egy lila és/vagy kék hajfesték vagy színező?

A Schwarzkopf live és a Syoss festékeit nézegettem esetleg ezekről van véleményetek, tapasztalatok?



2016. dec. 18. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs
2016. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:

Olyan tartós, mint pl egy barna vagy fekete festék, nincs ilyen színben. Sok éve kék a hajam, sokfajta festéket kipróbáltam, ami nekem legjobban bejött eddig, az az Igora nevű (Schwarzkopf gyártja, fekete tubusos), drága (2700 ft) de ez tart. Pár csepp feketét is teszek bele, mert a sötétkéket szeretem.

Próbáltam már crazy colort, ez olcsóbb és nekem viszonylag sokáig bírta, bár én a lilát és kéket vegyítettem, aztán a Schwarzkopfnak megjelent az xxl electric blue, ez nem fogja be a lenövésemet, szóval ejtettem (1500 ft körül van amúgy, ennyit így nekem nem ért meg), aztán volt Directions, ez elég tartós volt de drága (Igorával egy kategória de minőségben azt nem üti) valamint ez fogott mint az állat, párnát, mindent. Csináltam még olyat is, hogy a kék mixtonba tettem minimális feketét, plusz 12% oxi, ez is jó lett de hamarabb kopott, ellenben olcsón jön ki.

Syossban én nem láttam ilyen színeket, az kékesfekete meg padlizsán/violett.


Szóval van sokféle, igazából az ember hajtípusa, eredeti hajszíne, állaga, hajmosásai, na meg a pénze szabja meg, hogy melyik lesz megfelelő. Az intenzivitása is az eredeti színtől függ, na meg hogy mennyire van leszőkítve.

Nekem eredetileg szőke a hajam, heti egy alkalommal mosom, így eleve nem kopik annyira de pl. az Igora konkrétan lenövésig benne marad, a crazy 6 hét múlva már zöld, az xxl meg csak a már festett részt fogta be.


Van még egy Berina nevű festék, ez állítólag tartós, ebayen fellelhető 1500-2000 ft körül de még nem próbáltam ki. Ha valaki lesz itt, aki már használta, én is kíváncsi lennék rá.

2016. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, az alap szinem barna de jelenleg egy vilagosabb rezvoros szinu hajam van, en is csak hetente egyszer mosom meg. Ezeknek utana nezek köszönöm :)
2016. dec. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!