Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran ajánlott hajat...

Milyen gyakran ajánlott hajat mosni?

Figyelt kérdés
Elég hamar rossz lesz a hajam, régebben naponta mostam, hogy ne legyen zsíros, de mondták sokan, hogy ezzel csak tönkreteszem a hajam, és egy kicsit hullott is (de lehet, hogy az a hajfestéstől, de mostmár majdnem 2 éve nem volt festve) Most háromnaponta mosom meg, de a végére már borzalmasan tud kinézni... Meg ha nem is zsíros, akkor is összevissza áll, ha nincs megmosva...
2008. okt. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen hosszú a hajad és milyen típusú. Ha korpás a hajad akkor legjobb ha elmész bőrgyógyászhoz és ő felírja a neked való samponokat és szereket. A napi hajmosással tényleg tönkreteszed a hajad. Ha nagyon zsíros akkor háromnaponta ráérsz megmosni, sőt. Talán jobban járnál egy frizuraváltással, ha zavar hogy össze-vissza áll.
2008. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
én úgy hallottam hogy hetente kellene mert úgy nem árt a hajnak és nem is hullik ki annyi. zsíros hajra nekem a sunsilk vált be
2008. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

De ez a gyakori hajmosás, hülyeség...nem attól lesz zsíros nem az teszi tönkre...


Gondoljunk bele ha nyaralni megy sok ember naponta kétszer klóros vízben megáztatja, döglötthalas vízben megmártja és napi kétszer mos utána samponnal hajat...Miután hazajössz a haj talán még erősebb is, hetekig nem hullik utána és nem zsírosodik jobban mint általában...


Ergó a gyakori hajmosás nem árt! Annyira biztos nem ahogy riogatnak vele...


A háromnaponta való mosás szerintem abszolút jó, egy kevés Classik vagyis hagyományos hajlakkal megfoghatod, hogy normálisan álljon, de nagyon kevéssel, és nem mindennapos használatra!


És egy kis hajpakolás+sampon 2az 1-ben samponnal nagyon jó fényt és tartást adhatsz neki...

2008. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
a legjobb ha hetente mossa valaki a haját. végül is akkor sem lesz baja ha 3 naponta mossa,csak aznemjo ha balzsamot is használ mert egyes barzsamtol hullhat a haj. és hamarabb zsirpspdik a hoszzu haj mint a rövid mert jobban hozzálapul a fejbörhöz. én is 3 naponta mosom. nemtudom kibirnám e ha hetente mosnám mert akkor nagyon zsiros lenne ,és nemjol érezném magam.
2008. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!