Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Semmi nem használ a talpamon...

Semmi nem használ a talpamon és a lábujjaimon lévő bőrkeményedésekre, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Évek óta megvannak a bőrkeményedéseim,rengeteg mindent kipróbáltam már,sok pénzért mégse múlnak.Szeretnék puha bőrt a lábaimon is,segítsetek!

(habkő,Avonos krémek,gyógykrémek,puhító krémek nem értek semmit)


2010. máj. 3. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ortopédorvos: saját lábra készített lúdtalpbetét, kényelmes cipő, túlsúly csökkentése.
2010. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én meg a túlsúly?Hát ha 50 kiló/160 cm túlsúlynak nevezhető....

De az ortopédiára elmegyek.

Köszi a választ.

2010. máj. 3. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
A jó cipőn bizony sok múlik.
2010. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dr Sarokbalzsam. Drogériában kapható, kb 500 700 ft. Leszeded a felesleget :))) és bekened vastagon az egész lábfejed. Puha fehér zokni, alvás. Másnapra szebb. :)))
2010. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó,ezt a balzsamot még nem próbáltam,na majd most.

Az a baj,hogy a munkámból kifolyólag nekem nem lehet szuper,kényelmes cipőt hordanom,max civilben munka után.Azzal meg sztem semmit nem érek...

Az éjjeli vastag krémezést,zoknihúzást már próbáltam valamivel szebb lett másnapra de hát ez múló állapot volt.Ezt a balzsamot kipróbálom.

2010. máj. 3. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
pedikűrösnél voltál már? a krémek nem fogják leoldani a már meglévő keményedést. pedikűrös lefaragja, és majd ha utána krémezed akkor lassabban fog visszatérni, de 2-3 havonta szükséges lesz újra elmenni, mert ha hajlamos vagy rá, vissza fog térni.
2010. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A reflexológia tanítása szerint a bőrkeményedések jelenthetnek az adott talpi zónának megfelelő belszervi problémát is. Érdemes megkérdezned egy talpmasszőrt.
2010. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!