Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta tartó küzdelem a...

Évek óta tartó küzdelem a pattanásokkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nagyjából 4-5 éve a hátam miteszeres, pattanásos. Voltam már bőrgyógyásznál. Használtam már Zinerytet, gyógyszert szedtem rá. Fekete szappan, teafaolaj, kamilla teas furdes, magamtol szaradni meg es nem torolkozni, napozas, kremek, mindent bevetettem mar!! Ketsegbe vagyok esve. Mint irtam 16 eves vagyok. Szeretnek nyitott, szep ruhakat hordani, de nem tudok. Mindent megtettem mar. Az etkezesem teljesen teljesen egeszseges, szenhidrat csokkentett etrenden elek. Mi lehet a baj? Nem tudom mit tudnek mar tenni.

2016. dec. 15. 18:17
 1/3 Renesmee98 ***** válasza:

Szia! Nekem az arcom nagyon pattanásos meg a vállam de én tudom ajánlani az akneroxid 50mg/g krémet! Nekem már egy hét után látható volt a változás és csak egyre jobb! Nem azt mondom hogy tuti hiszen mindenkinek más, de szerintem egy próbát mindenképpen megér :) beírod krémmánia.hu-n a nevét és kihozza a sok jó tapasztalatot róla

Gyógyszertárban lehet beszerezni olyan 2000ft körül

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod! :)

És neked ettől már teljesen rendbe jött vagy még használatban van a dolog?:)

2016. dec. 15. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

a tejes dolgokat kellene elhagynod teljesen,mint a tej,tejföl,joghurtok,tejszín mindet kivéve a kemény sajtokat.

és az omega 6ot ami általában a napraforgó olaj.

helyette használj sütéshez kókuszzsírt.

2016. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!