Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még az acném...

Mit tehetnék még az acném eltüntetése érdekében?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, vártam, hogy majd a pubertásom lecseng és kitisztul a bőröm is, de nem történt meg. Nem tudom mit tudnék tenni még, sminkkel fedem el, ami ugye nem javít a helyzeten, de nem ez okozza mert az egész testemen, hátamon, vállamon stb. van. Olyan súlyos soha nem volt hogy roaccutanhoz vagy hasonlóhoz forduljak, skinorent használtam, de az csak tüneti kezelésre alkalmas és az így nekem méregdrága, mert mindenhova azt kenem. Hegesedésre is hajlamos vagyok. Stresszes életet élek, egyetemista vagyok nem alszom eleget, ezen nem is tudok változtatni. Egyéb nőgyógyászati panaszra kezdtem fogamzásgátlót szedni, egy fél levéllel szedtem be, azt hallottam sokaknál letisztul a bőr a hatására. Számíthatok eredményre szerintetek? Vagy valahol máshol kell keresnem a probléma forrását? Sok mindent próbáltam már: napozás szolizás (sokat segít, de bőrrákot sem akarok), sószappan, méregtelenítő teák, vermix szárítókeverék, szalicilsav és még sorolhatnám. Valaki valami tanáccsal, tippel tud még szolgálni? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

2016. dec. 11. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az "egyéb nőgyógyászati probléma" rendszertelen menseszt jelent? Ha igen, akkor pcos gyanús vagy.
2016. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A menzeszem rendszeres, közti vérzésem van ciklus közepén. Csináltak mindenféle vizsgálatot, végül ott kötöttünk ki, hogy a fogamzásgátló majd beállitja a ciklust. Egyelőre nincs változás sem acne, sem vérzés tekintetében.
2016. dec. 12. 00:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezen kívül vékony vagyok, 50 kg körüli, alacsony, nincs extra szőrzet (ami mondjuk PCO-ra utalna), menzesz mindig van.
2016. dec. 12. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg még a tejtermékek teljes kiiktatását megpróbálhatnád, nekem végül az volt a megoldás
2016. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!