Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni pigmentfoltok...

Mit lehet tenni pigmentfoltok eltüntetése érdekében? Nem méreg drága hasznos és kevésbé hasznos krémekre vagy kezelésekre gondolok, hanem vmi. Házi praktikára, ha tudtok ilyet.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

olcson kaphato kovirozsa krem.. ez sopk mindenkinel bevallt mar !!

puszii`

2009. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A megelozes a legfontosabb 30 faktoros naptej!
2009. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A naptej hiába...télen a pulóver alatt is ugyanúgy jönnek a foltok...nem a napon múlik!


Házipraktika nincs, citrommal a végtelenségig dörzsölgetheted a magad...


A kövirózsa krém segít 659 forint a herbáriában, szóval nem egy hihetetlenül drága krém...én 3 napja vettem, és azóta használom, a pigment foltokat ennyi idő alatt nem tuntette el viszont a homlokomon lévő hegek már most sokkal halványabbak:) és pattanások se jöttek tőle pedíg kissé zsíros krém...Ugyhogy nagyon tudom ajánlani:)

2009. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
A pigment foltokat a borben levo pigment sejtek alul-, illetve tulmukodese okozza. A pigmentaciot pedig az UVA es UVB sugarzasok okozzak, ugyhogy egy jo minosegu, magas faktorszamu naptej igenis jo a megelozesre.
2009. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo: Vilagosak,vagy sotetek a foltjaid?
2009. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Inkább világosak a foltok. Egyébként sok anyajegyem is van, de azokkal gondolom nem lehet mit kezdeni.


Nagyon köszönöm a válaszokat! A kövirózsakrémet mindenképpen kipróbálom, hátha a mitesszerek megelőzésére is beválik majd... CSúcs lenne :). (Szerencsére nem vészes az arcom állapot - a kozmetikusok szerint - engem viszont nagyon zavar...)

Köszönöm még1x!

2009. máj. 1. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem is ki szoktak jönni pigmentfoltok, és én lekentem egy kicsi(!) önbarnitóval és eltünek másnapra.. :D anyajegyeket lézerrel le lehet szedetni azt hiszem :P
2009. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha vilagosak,akkor menj el borgyogyaszhoz, mert, lehet,h ekcema, vagy gombas fertozes.

Hamlik egy picit a foltjaid szele?

2009. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Wellness Webáruházban kapható kövirózsakrém natúrkozmetikum, kiváló barna pigmentfolt-halványító és barnulást fékező gyógynövények kivonatát tartalmazó multivitaminos krém. Smink alá is kiválóan alkalmas!
2010. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!