Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös lábú 5. -es! Milyen...

Szőrös lábú 5. -es! Milyen szőrtelenítési mód most a trendi?

Figyelt kérdés
Anyuka vagyok, ötödikes kislányom lába eléggé szőrös, egyébként is elég fejlett, nőies kiscsaj (kiscsaj? már kész nő!). Milyen módszerrel lehetne szőrteleníteni? A borotválás erősít, az epilátortól pedig féltem még őt. Én egyébként epilátort használok, de az más kérdés.Esetleg kamaszok is írhatnának, hogy mi most a divat?
2010. máj. 1. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémet használjatok -5.-es és kész nő?? Te jó ég :)
2010. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a lábamat is borotvállom,ez a leggyorsabb módszer :)

14/L

2010. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok kamasz,de én kozmetikushoz járok... :) Gyors,tartós és kevésbé fáj mint az epilátor.
2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek: a krém szerintem ugyanazt, mint a borotva, vagy nem? Én egyszer használtam krémet, de ugyanúgy csak csak a "tetejét vágja le" a szőrnek.

Igen sajnos-szerencsére kész nő. Vékony derék, csípő, cici. Olyan sziluettje van, amilyenről más csak álmodik. Tombolnak a hormonok és ezt a fiúk is észreveszik. Úgy vigyázok rá, mint a két szememre. A szőrös láb elhiszem, hogy bántja.

2010. máj. 1. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem is kozmetikushoz kéne menni, az tartósabb. A szőrtelenítő krém ugyanúgy működik, mint a borotva, gyakorlatilag tőből elégeti a szőrszálat, akkor már borotválhatod is. Legjobb a gyanta.
2010. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó, hogy gondolsz erre, igaz, mi nyolcadikosok vagyunk, de nagyon leszólják a "szőrös lábat", és ez már az előző években is így volt. Én 13 évesen kezdtem hideg gyantát használni a lábamon, Veetet, egyáltalán nem fájt. :) Egyébként a szőrtelenítő krémek is jók, de szerintem nem lehetnek valami egészségesek...elég bizarr, mert ugye károsítja a szőrszálakat, de gondolom ezáltal a bőrt is... meg nagyon undorító szaga is van szerintem. Mondjuk ennyi erővel a gyanta is káros...sőt, levegőt venni is káros, mindegy, én kitartok a gyantánál. :)
2010. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A krém a nyerő szerintem, mert azzal nem tudja megvágni magát mint a borotvával és nem is fájdalmas. Igaz nem túl tartós, de hát ez van.

Vagy kipróbálhatnátok a patronos gyantát, az tartós és nem is nehéz bánni vele.

2010. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

GYanta!!

Ha msot elkezditek borotválni, vagy krémmel leszedegetni, akk később csak sokkal jobban fog neki fájni az gyanta vagy az epilátor..Így csak az első pár alkalom lesz vészes, utánna csak kellemetlen.

2010. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én epilátort használok, borotvát nem ajánlom, mert megerősíti a szörszálalakt, és utána sok baja lesz vele. gyanta vagy epilátor a egjobb. ha nagyon fájna neki első alkalommal, előtte fürödjön meg jó meleg vízben, akkor kitágulnak a próusok, és kevésbe fáj :)

13/L

2010. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítőkrém!! :)

Nálam tovább kitart mint a borotva, tök jó, most is 4. napja, hogy szőrtelenítettem, és még tök sima a lábam :)


13/L

2010. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!