Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőn szőkítettem ki a...

Hétfőn szőkítettem ki a hajam, mikor szőkíthetem újra?

Figyelt kérdés
Syoss 13-5 lightenerssel szőkítettem a sötétszőke hajam, de sajnos elég sárga lett és jövő hét csütörtökön olyan helyre megyek ahol nem szeretnék ilyen hajjal megjelenni. Csütörtökig befesthetem újra vagy felejtsem el?
2016. dec. 9. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy-két hetet várj vele, ne kövesd az én hibámat, ugyanis én úgy gondoltam, hogy vörösesbarnából (az eredeti hajszínem sötétszőke) platina szőkét szeretnék csinálni kék ombre-val. Az első szőkítés után a hajam csibe sárga színű lett, másnap ismét rámentem 12%-os oxival, majd utána még egyszer 6%-ossal és a végén még hajfestéket rá és úgy a kék. Most azt gondolnátok, hogy hajam sem maradt igaz? Hála istennek volt otthon hajpakolás és ezzel segítettem a hajamon, ezért nem lett belőle gond. De másodszorra azért meggondolnám mit hogyan csinálok...
2016. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2016. dec. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!