Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti szőrtelenítitek a...

Lányok! Ti szőrtelenítitek a feneketeket? A páromat nem zavarja, de engem igen.

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én igen, már amennyi van rajta

sose kérdeztem a párom, hogy zavarná-e, lehet, hogy nem, de engem igen

ha pasi lennék, biztos nem tudnék rámászni egy szőrös fenekű nőre

2016. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lyuk körül igen; a formás részeket nem, térd felett csak szőke pihe nő rajtam, teljesen fölöslegesnek tartom leszedni.
2016. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,mivel nekem ott is elégé szőrös.
2016. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Engem eszméletlenül zavar, és ha pasi lennék én is elvárnám a barátnőmtől. Eléggé visszataszító lehet, sajnos.
2016. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Engem zavar, meg gondolpm pasi szemmel sem tul gusztusos.
2016. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 3. 11:39
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogyan, gyantával? Én gyantáztatni szeretném kozmetikussa, hideg gyantával próbálkoztam magamnak, de nem nagyon volt sikeres 😂
2016. dec. 3. 11:41
 8/8 anonim válasza:
...lehet, hogy egyedul vagyok vele..., de en mindenhol imadom a felesegemen a szort...abszolut nem varom el tole a...trimmelest...s szerintem eleg sok holgy is joval felszabadultabb az ilyenfajta "konvenciok" nelkul...?!
szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!