Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevés hajból csúnya a lófarok?

Kevés hajból csúnya a lófarok?

Figyelt kérdés

Viszonylag kevés, és elég töredezett sajnos a hajam. Ha lófarokba kötöm, ilyesmi lesz:

[link]


Szerintetek csúnya így?


2016. nov. 29. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Ha tördezett a hajad, az viszont nem szép és nem is nő, mert folyamatosan visszatörik. Milyen hosszú most a hajad? Miért nem vágatod le?
2016. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyasmi, mint a lánynak a képen, és kb annyira töredezett is. Nemrég vágattam, ennél rövidebbet nem szeretnék.
2016. nov. 29. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

A képen lévő lánynak sok haja van....

Innentől nem értem a kérdést...neki van kevés haja: [link]

2016. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért tűnik úgy, hogy sok haja van, mert fel van neki tupírozva. Én is így szoktam megcsinálni, ha lófarokba kötöm. Ha nem csinálok vele semmit, akkor egy kicsit van több hajam, mint a lánynak, akit linkeltél.
2016. nov. 29. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem használj mindenféle hajbalzsamot és hajpakolást a hajadra! Természetes olajakat: argán,kókusz,ricinus. Válts fésűt, Tangle Teezer-re, hajmosás után ne törölközőbe csavard a hajad, hanem pólóba, párnahuzatodat váltsd selyem anyagúra, használj gyengéd hajgumit(pl.invisible) és máris kevésbé töredezik majd a hajad.

Nekem sokkal kevesebb hajam van, és ettől százszor csúnyább, ha így kötöm fel!

viszont a töredezett haj eléggé visszataszító látvány, szóval próbálj tenni ellene :))

remélem tudtam segíteni :)

2016. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!