Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud segíteni pattanásos...

Valaki tud segíteni pattanásos, miteszeres arc esetében?

Figyelt kérdés
Az arcomon nagyon sok a miteszer és ezzel együtt jönnek ki a pattanások. A bőröm mostanában hámlik nem tudom mitől ezért száraznak nézki, ez inkább az orromra az arccsontomnál és a homlokom aljánál látható, de a homlokom teteje inkább zsírosabb. (Nem tudom mennyire érthető így de nem tudom jobban elmondani milyen is mert zsíros is és száraz is egyben) Sokmindent kipróbáltam már az arcomra nagyon sokféle maszkot, szappant, tonikot, krémet de semmi se használ igazából nekem.. :( valakinek nincs valami tanácsa hogy még mit próbáljak ki vagy kinek mi vált be?!?!?!?

#ötlet #pattanás #mitesszer #kétségbe esett vagyok
2016. nov. 21. 20:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt 19 éves lány vagyok. És bocsi ha elírtam valamit!
2016. nov. 21. 20:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy valt be. Forroviz gozzel kipuhitani a fejet (ovatosan:D) es kezzel kinyomkodni egyesevel az osszeset. Semmilyen maszk nem hozta ki soha. Egyszer kiszeded az osszeset utana ha naponta radirozod vagy fel evig szep marad
2016. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és tudnál tanácsolni nekem valami jó arcradírt?
2016. nov. 21. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami nagyon jo de draga . de szerintem meg eri az a d organicnaak az a zold szinu azzthiszem olivas arcradirjam olyan mintha ilyen surmi papir lenne x nagyon brutal jo. A tobbibe nem talaltam semmi jot az nekem nem segitett a kis golyocskakkal. Ami magyom jo meg a hand m peel off maskjai azis draga 780 ft . sebekre az igazi aloe vera magyon jo patannasokr ameg a teafaolajas cuccok . 1 honap es gyonyuru lesz a borod:D
2016. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] Errol beszeltem oliva olajos vagy 3300 ft sajnos de sokaig eleg
2016. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kémiai hámlasztás segített a legtöbbet.

[link]


Ajánlom ezt az oldalt olvasgatásra, nagyon sok hasznos tanácsot ad.

2016. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 22. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!