Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágja valaki saját magának a...

Vágja valaki saját magának a haját?

Figyelt kérdés

Hogy szokott sikerülni?

Elsősorban lányok válasza érdekel, de fiúk is válaszolhatnak



2016. nov. 19. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyémet anyukám vágja, meg a sajátját is. Nagyon profi, még lépcsőket is tud vágni bele, magának pedig bubi frizurát szokott készíteni. Soha nem rontotta még el. :)
2016. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak vágom. Hosszú, átmenetes, elől tépett.

Eddig még senki sem vette észre, hogy valami gond lenne vele, sőt, inkább dicsérni szokták :)

2016. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szintén magamnak vágom, géppel + ritkító ollóval.

Kb. 3-4 méretet használok a gépen, alul 1,5mm egyel feljebb 3mm, 9mm és 15mm ezek között pedig végig megyek a ritkító ollóval, hogy legyen átmenet. Sokan dicsérik és nem tűnt még fel, hogy nem fodrásszal vágatom. Néha kicsit maceráns de elrontani nem nagyon lehet max 1 óra, ha fodrászhoz járnék se lenne kevesebb és így olyan, amilyen én akarok.

2016. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is magamnak szoktam, most ki akartam próbálni azt, amikor elölre hosszabbodik, de az egyik oldalt elrontottam :/ átalakítottam másmilyenre, jó lett, csak eredetileg a másikat szerettem volna
2016. nov. 19. 18:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy oldanám meg :D de ha nehezebb formát akarsz csináld úgy, hogy nem egyből az eredeti méretre vágod, hanem jóval nagyobbra és fokozatosan alakítod ki. Én is így tapasztaltam ki az elején.
2016. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most meg kell várnom h nőjön annyit h megpróbálhassam újra :D

Remélem a páromnak tetszeni fog :D

2016. nov. 19. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
15 éve nem voltam kb fodrásznál :D egy ideig anya vágta, most már magamnak csinálom, villanyborotva, tükör... simán divatos fazonra megnyírom magam, igaz én nem lány vagyok... de legtöbbször elégedett vagyok a munkámmal...
2016. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Magamnak vágom 8.osztályos korom óta, mert gyönyörűen újra elbszta anno a fodrász a hajamat.

Azóta egyszer törtem meg a hagyományt egy fodrászattal, de csak mert kezem nem bírta xD s alap formát vágattam s mondtam többit magamnak megoldom.


Nekem eddig mind jól sikerült, páromnak is én vágom. Suliban meg ismiknek vágtam - kb minden alap fodrászati kellékem megvan.


Művészetis voltam. S rengeteg mindent szeretek: Szobrászat, grafika, varrás, tervezések stb. ^^


23-N

2016. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem fodrász sose b.ta el szerencsére, igaz, nem sokszor voltam.
2016. nov. 20. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Szoval long bobot akartál vágni? nekem most olyan van, korábban anyukám vágta, de ő nem olyan ügyes, amikor kicsit megnőtt fodrásszal vágattam formára, de most legutóbb kicsit rövidebbre sikerült. De e-bayen rendeltem hajvágó clip-et: [link]

Ha majd kicsit megnő anyukám ezzel fogja vágni, és így nem kell érte fizetni+ nem lehet elrontani.

2016. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!