Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még itt valaki, aki saját...

Van még itt valaki, aki saját magának gyantázza az intim területét?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülhet egy intim gyantázás, erre vidéken? [Szabolcsban]
2012. dec. 11. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön össze a két mondat? Én magamnak itthon gyantázom, nem tudom mennyibe kerül, de keress kozmetikát árlistáit a neten és megkapod a választ.
2012. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem terpeszkednék idegen ember elé, elég gáz... ha ezt nem tudja valaki magának megcsinálni akkor inkább borotválja, bár nagyon bénának kell lenni hogy valaki ne legyen képes rá.
2012. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidéken is szalonfüggő,mert minnél jobb helyen van,bejáratott annál drágább.Egy kis kozmetika olcsóbb jóval.
2012. dec. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Bp-n 1800-ért csinálom. Gondolom vidéken van még olcsobban de 1000 alatt tuti nincs.
2012. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.:) Ma próbálom ki először magamnak, meg úgy alapból a gyantát is:)
2012. dec. 12. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
ha elöször csinálod, ne intimmel kezd. Azért nem olyan egyszerű, könnyen betépheted és véraláfutásos lesz. Kezd a lábaddal az a legegyszerűbb. (elöző voltam)
2012. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!