Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ti bőrötöknek segítettek/árt...

A ti bőrötöknek segítettek/ártottak a bőrradírok?

Figyelt kérdés
Azert kérdem, mert nekem lehet, hogy rosszhatással vannak a bőrömre. Mert szerintem utána pattanásosabb vagyok, de lehet hogyha nem használnám, akkor ezekből nagy pattanások lennének. Szerintetek?

2016. nov. 19. 09:21
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Nagyon érzékeny vagy gyulladt bőrt nem is szabad radírozni. Gondold el, azzal csak felsérted a már meglévő pattanásaidat, széthordod az arcodon a belőle kifakadó gennyet, esetleg bacit, ráadásul további mikrosérüléseket okozol a bőrnek. A radírt hagyd meg a lábadra mondjuk. Ettől függetlenül hámlasztani kell, használj helyette egy jó kémiai hámlasztót. Ha pattanásos vagy, próbálkozz először egy BHA hámlasztóval.
2016. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Muszáj időnként radírozni,mert eltávolítja a szennyeződéseket,de heti 1-ser ajánlott.A másik nagyon alaposan kell leöblíteni,mert érzékennyé teheti a bőrt.
2016. nov. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!