Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítettek hogy nehogy elronts...

Segítettek hogy nehogy elrontsam a hajam?

Figyelt kérdés
Sötétbarna a hajam és barna bőrű vagyok...olyanra akarom csináltatni a hajam hogy a tetejét meghagyom ahogy van,es szőkés vagy ilyen sötétszőke melírt belerakatni..vagyis hogy egyre jobban világosodik kifele..szerintetek jol állna?nem akarom elrontani még soha nem volt festve..

#Haj-hajfestés-melír-ombre
2015. dec. 22. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
ugy vilagosodik kifele hogy a fejem tetején az alap hajszínem a sötétbarna, aztán lefele világosodik elsonek vilagosbarna aztan szőkés
2015. dec. 22. 21:06
 2/7 anonim válasza:
Ez szerintem nem csak a bőrszinedtől függ hanem az arcodtól is úgyhogy ezt így nem lehet megmondani... de egyébként szerintem nagyon szépek az olyan hajak :'D csak én is félek megcsináltatni :'D
2015. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom eleg barna az arcbőröm is a teljesen szőke vagy a szőkésbarna egyaltalan nem allna jol tobb csaladtagom is mondta ezert probalnam ki hogy csak az alja szőke,nagyon tetszenek a szőkés szinek
2015. dec. 22. 21:26
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem nagyon sötétbarna hajam volt, de három éve nagyon sok festési stílust kipróbáltam rajta /szintén barna bőrű vagyok/. Voltam barna-vörös ombre, vörös melíros, és az amit te is mondasz barna-világosbarna-szőke ombre is, mondták hogy jól állt és én is jól éreztem vele magamat. Ha nem akarod festetni elsőnek kérdezd meg a fodrászodat van e lehetőséged hajszínezővel kipróbálni, az árnyalatokat, meg hogy egyáltalán tetszene e magadon a kívánt szín.

Nekem jelenleg vörös az alapszín és úgy narancsos és a vége szőke és imádom. Bátran merem ajánlani, hogy próbálgasd a színeket, persze ha a hajad minősége engedi /szerencsére nekem igen/ úgyis meg fogod találni azt a színvilágot ami neked jól áll és jól is érzed vele magadat.:)

2015. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam már fodrásznál,de azt mondta hogy szinezővel nem lehet kipróbálni,mert nem fogja be a hajam..le kéne szivatni a színét..de viszont nem akarom feleslegesen leszivatni ha nem állna jol..
2015. dec. 22. 21:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoval nem tudom elég barna vagyok de szerintem azért világosabb mint a kreol
2015. dec. 22. 21:58
 7/7 xxxx18 válasza:
ha leszívatod azt még vissza tudod festetni az eredeti hajszinedre is.
2016. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!