Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem merem kiengedve hordani a...

Nem merem kiengedve hordani a hajam. Dús hajam megritkult hátul. Segítség mit tehetnék még? 17l

Figyelt kérdés
orvos látta vérképem jó rossz fogam sincs,minden további vizsálat megvolt nem találtak semmit így ráfogták arra hogy tavasszal mindenkinek hullik.de nekem nagyon és csak hátul.szedek revalidkapszulát és revalid samponnal mosok hajat,nem vasalomegészségesen étkezek.mi lehet a baj?:( nem merem kiengedve hordani a hajam mert látszik hogy középen egy csíkban hiányos
2010. ápr. 28. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szia:)

a revalidnak jónak kéne lennie...vagyis jókat hallottam róla...

ha nem használna, akkor vmien szépségvitamin lehet nem ártana, vagy B vitaminos készítmény:)

ha hajmosáskor kicsit masszírozgatod a fejbőrödet, serkenti a hajnövekedést:)

vagy még a ricinusolajról hallottam jókat, illetve a kókuszolajról:)

nagyon szeretnék segíteni neked, de nem igazán tudom mik a legjobb termékek erre...

remélem azért segítettem egy kicsit:)

sok sikert:)

2010. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg a Hair Clinic kapszulát próbáld meg!

Drágább, de jobb mint a Revalid:)

2010. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mind2 válaszadnak :/ :)
2010. ápr. 28. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!