Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont vegyek?

Milyen sampont vegyek?

Figyelt kérdés

A hajam elég "érdekes" így nehéz sampont találni rá. Már sokat kipróbàltam, de egyik sem vállt be igazán.

A hajam hamar zsírosodik (2 naponta kell hajat mosnom, de csak ez első napon néz ki jól, a másodikon már látszik, hogy nem frissen mosott), vékonyszálú és hosszú ezért könnyen hullik, nem valami erős, nem is valami sok. Valamennyire korpásodik, de már az kezd elmúlni, már csak néha találok benne korpàt. Hiába zsírosodik hamar, de elég száraz, töredezésre hajlamos (most vágattam le a töredezett részeket), babahajaim is vannak.

A színe - ha ez számít - barna, inkább sötétebb és van benne pár vörösesbarnás csík az alján.


2016. nov. 4. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
én Schauma Q10-et ajánlok :)
2016. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!