Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vegyek jó összetevőjű...

Hol vegyek jó összetevőjű sampont?

Figyelt kérdés
Annyi mindent kipróbáltam drogériákban, mire rájöttem sz@rt sem ér egyik sem. Valami természeteset szeretnék, ami helyre hozza a száraz hajam, de olyat, ami lehetőleg ér is valamit, szilikon és más fölösleges, ártó hozzávalót sem tartalmaz, köszi!
2016. máj. 24. 22:11
 1/5 anonim válasza:
Csináld magad. Rengeteg cikk van a neten DIY samponról
2016. máj. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babasampont vegyél!
2016. máj. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a bébisamponokat/fürdetőket ajánlom. Természetesek, jók. De bioboltban is lehet kapni biosamponokat, balzsamokat is. Száraz hajra meg legfontosabb a balzsam és mondjuk használj mellette argán olajat is. Az helyrehozza.
2016. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Schauma baby vagy Sebamed samponok nagyon jók.A Schauma illatanyagmentes, bőrnek megfelelő ph-val, A Sebamed ahogy a Sebamed is, csak az drágább. Én hajmosás előtt hidegen sajtolt kókuszolajat kenek a hajvégeimre, és nagyon imádom,szép fényes lesz az eredmény balzsam nélkül is.
2016. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Baba samponokat épp ma olvastam én is, lehet kipróbálom! Argan olajon is már nagyon törtem a fejem egy ideje, szerintem arról is meggyőztetek most! :D viszont kókusz olajat múltkor kipróbáltam nagy reményekkel, de nem vált be. Cba-s Zafírt vettem lehet van jobb is?... Oliva olaj sem volt az igazi, meg is lepődtem rajta. Mindkettőt úgy használtam, hogy vagy este lefekvés elött száraz hajra és reggelig, vagy reggel picit benedvesítettem a hajam és úgy félórát nagyjából. Mi a véleményetek? Próbáltátok már? Ti hogy szoktátok?
2016. máj. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!