Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bôrömmel? Az...

Mit csináljak a bôrömmel? Az orromon a bôr az év minden 1. es napján hámlik. És idegesít.

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudni kéne az okát hogy mitől. Én vegyszerekkel dolgozom az szinte az egész arcomat kicsinálja. Nekem a munkahelyem ad erre krémet de ez mellett patikában veszek külön ő általuk előállított krémet száraz bőrre. Ha bemész egy patikába mondd el hogy milyen krémet tudnak ajánlani a problémádra. Ők biztos tudnak ajánlani nem lesz valami olcsó dolog kb 1000-2000 Ft körül számíts. Ha az sem jó akkor menj el bőrgyógyászhoz ő külön írhat fel olyat ami jó lehet, mert vannak olyan alapanyagok amik orvosi recept kötelesek.
2016. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek,de ha te nem tudsz ilyen jellegű konkrét kiváltó okot,csak ilyen a bőrtípusod,akkor én ajánlom a kókuszolajat. Mivel valószínűleg azért hámlik, mert száraz, a kókuszolaj kicsit (de tényleg csak kicsit) zsírosabbá teszi,és így -rendszeres használattal- el tud műlni a hámlás. Ha alapvetően zsíros arcbőród van, akkor is nyugodtan használhatod. Egyébként én is ugyanilyen problémával küzdöttem, a kozmetikusom ajánlott valami gélt,amit aranyárban adtak (egy 100ml-s tégelyke 3999 forintomba került volna...no comment), elolvastam az összetevőit,és (a vegyszereken kívül) kókuszkivonatból és e-vitaminból állt. Én meg,nem lévén a legfényesebb anyagi helyzetben, bementem a Tescoba,vettem egy 500ml-s kókuszolajat,a szomszédos patikában e-vitamin kapszulát, és hát...Azóta semmi panasz nincs a bőrömre. De tényleg fontos,hogy rendszeresen használd!
2016. okt. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. okt. 29. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!