Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam...

Hogyan növesszem meg a hajam gyorsan? 11/L

Figyelt kérdés

11 éves vagyok, megszeretném növeszteni a hajam a vállamig. Még kéne 14-15 centi, mivel elég rövid a hajam. Nektek a fejbőr masszírozás bevált? Ha igen, mennyit nőtt nektek? Megéri? Köszönöm előre a válaszokat!

11/L



2016. okt. 11. 16:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy a vállig érő hajat annyira nehéz kezelni, mint a hónaljig, mellig érő hajat? Normálisan fel lehet kötni kontyba?
2016. okt. 11. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, mindig is hosszú hajam volt, szerintem egyáltalán nem nehéz a kezelése, ugyanolyan lehet, mint a vállig érőt kezelni. Fejbőr masszírozásról még nagyon nem hallottam, de szerintem nem nagyon használ, felesleges rá pénzt kiadni. Táplálkozz egészségesen, kérd meg Anyukádat, hogy vegyen neked valamilyen vitamint a hajadra. Én is szedek, nekem használ, mi a dm-ből vettük.
2016. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a masszírozás nekem kerül semmibe, csak 4 percembe:D

Köszi:)

2016. okt. 11. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor megpróbálhatod, nekem nincs vele tapasztalatom, azt hittem valami "szakemberhez" kéne járnotok. :D
2016. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én hallottam a masszírozásról. Sőt, egy ideig alkalmaztam is. A lényege az lenne, hogy serkenti a vérkeringést és a hajhagymák ezáltal gyorsabban nőnek ki, ill. a már meglévőeknek a hossza gyorsabban nő.


Tapasztalataim szerint azon kívül, hogy jó érzés, nincs más hatása.


(Sőt, egyesek szerint csak még jobban zsírosítja a fejbőrt, de én hetente tisztítottam a fejmasszírozóm, ahogyan a fésűimet is szoktam, ezt nem tapasztaltam. Ja igen, mert nekem van egy fejmasszírozóm. Van egy kis nyele, és bogyós végű fém szálak állnak ki belőle, kb. 6-800 forint volt)


Amit ajánlok:

Tényleg szedj vitamint! Akár gyógyszertárból, akár dm-ből, mindegy igazából hogy honnan, de érdemes beszerezni. A multivitamin tabik jók, abban szinte minden van. (Ha esetleg találsz otthon vitamin bogyót, de lejárt, ne szedd! Nem leszel tőle beteg vagy ilyesmi, de a szavatosság azt jelzi, hogy meddig marad benne a hatóanyag. Ha már nincs benne, akkor kb levegőt is nyelhetnél helyette, semmi hatása nem lesz. Szóval új kell!)


Meg a nyers, lehetőleg friss gyümölcsöt tudom még ajánlani! Én a meló miatt nem eszek mimden nap gyümölcsöt, de minden szombaton gyümkó napot tartok. Eszek mást is, de a főszerep a gyümiké. 20/L

2016. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Varga hajcsepp
2016. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
magic hair. Másfél havonta nekem majdnem a 10 cm-t növi. Nagyon imádom. Ezt fogom szedni mindig.
2016. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!