Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok nekem olyan boltoka...

Mondanátok nekem olyan boltokat Budapesten, ahol lehet venni henna hajfestéket?

Figyelt kérdés

Esetleg lehet kapni minden bioboltban? Nem szeretnék neten rendelni mert úgy nagyon drága...

Ha boltban veszem akkor kb milyen árban van? És hallottam még a henna samponról. Az is beszínezi a hajat?


Köszi!


2010. ápr. 25. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia www.hennacolor.hu itt ott van az üzlet pontos címmel együtt. Én ezt használom már pár éve, csak nagyon messzi élek Budapesttől, és nekem maradt a netes rendelés.
2010. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont nemrég láttam egy boltban, valahol a Bajcsy és a Podmaniczky sarkán van. Annyira nem figyeltem meg, de azt hiszem az hajszínező volt. Ha nem laksz onnan olyan messze, akkor ugorj majd be oda, és kérdezz rá!
2010. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :o)
2010. ápr. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!