Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a szőke...

Mit gondoltok erről a szőke hajszínről? (kép lent) Milyen?

Figyelt kérdés

* [link]

* [link]


Barna az eredeti hajszínem.Volt már teljes szőke is és jól állt.Nem szeretném ha 2hetente festetni kellene.

Az alja milyen színű lehet? A teteje melíros?


2010. ápr. 24. 13:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
20<
2010. ápr. 24. 16:48
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nem tetszik, tipikus pics@szőke,de ha neked ez tetszik, mutasd meg egy fodrásznak, ő tudni fogja, hogy milyen színnel fesse be a hajad ahhoz, hogy ilyen legyen a végeredmény. Otthon szerintem ezzel ne próbálkozz.

És egyébként nem lenne olyan orbitálisan nagy tragédia, ha 20 évesen még mindig szűz lennél, azzal sincs baj.

2010. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól néz ki. Igaz, póthaj, de a színe akkor is jó. Egyébként nem igaz, hogy az eredeti hajszínnél nincs jobb. Ismertem egy természetes szőke lányt, aki a saját hajszínével egy szürke egér volt. Befestette vörösre: totál jó csaj lett belőle. Aztán befestette feketére: iszonyat jól nézett ki. Neki pl. egyáltalán nem állt jól a szőke. Én szintén természetes szőke voltam valaha, épp ezért a mai napig én is szőkében utazok. Annak mindenféle árnyalatát próbáltam már. A barnát is kipróbáltam, szép volt, de valahogy nem én voltam. Szóval marad a szőke. Sajna nem tudom milyen szőke ami a képen van, de az tuti, hogy melírok is vannak benne. Én is elmentem a képet, egyszer még jól jöhet. JA és nem divatból festem a hajam, p.csa se vagyok. férjnél vagyok, 2 kislányom van.
2010. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen hajam!Szűz sem vagyok és trendi maca sem:D!Ez tetszett,ennyi!Sőt,nekem még mindíg tetszik ez a kombináció,a mostani szőke,fekete-rózsaszín helyett:).A tetejét festesd be szőkére az alja marad barna.Festeni biztos kell majd,hogy szép maradjon.Ha kérsz küldök az enyémről képet hogy nézett ki.
2010. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Előző: megköszönném a képet:)milyen gyakran kellett festetni?
2010. ápr. 25. 13:41
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy emailt,én ide fel nem rakom:).Olyan havonta kellett nekem.
2010. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Alapban a haj jól néz ki, bár kicsit olyan "művi" - így belőve nagyon szupi, de hogy egy átlag hétköznapon mlyen... biztosan úgy sem rossz, és ha neked tetszik, hát hajrá! :)
2010. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik és a mai világban egyáltalán nem kihívó. Inkább nem mindennapi, de mégis szép.

Nekem nagyon tetszik a nő is a képen és nem azért, mert megd.gnám, hanem tényleg őszintén szép szerintem.

Nem hinném, hogy rib.ncnak néznének emiatt a haj miatt, bennem fel sem merült.


Egyébként egy jó fodrász meg tudja csinálni mert el lehet érni ezeket az árnyalatokat különböző festési technikákkal.


Nyomtasd ki a képet és vidd el a fodrászhoz.

2010. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, legalább nem egyhangú :) Az biztos,hogy a melír platinaszőke, de az is tuti, hogy nem az eredeti haja... Szerintem ez nagyon macerás lenne, legalább 3 féle szín kell bele, ha nem akarsz bajlódni, akkor hagyd...
2010. ápr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!