Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Marcell hullámmal...

Fodrászok! Marcell hullámmal kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés
Pár napja gyakoroljuk a marcell hullámot de sajnos sehogy nem megy. Bőven bekenjük balzsammal és sok vizet teszünk rá de nekem nem akar sikerülni. Pedig megmutatták a tanárok, hogy hogy kell. Még az indítóhullám se megy. Eléggé kétségbeestem, főleg azért mert nem akkora nagy álmom, hogy fodrász legyek és elég hamar feladom a dolgokat. Főleg ha még a tanár folyton rombolja ezzel kapcsolatban az önbizalmamat. Mit tegyek, hogy meg tudjam csinálni? Esetleg van valami saját módszeretek, tanácsotok amit elfogadnak? Jó lenne ha valaki tudna tanácsot adni.

2016. szept. 7. 20:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hányféle van, de mi úgy kezdjük, hogy a választékhoz tesszük 2 ujjunkat, erősen odanyomjuk majd elkezdjük S alakba fésülni és úgy kéne valahogy a mutató és középső ujjunkkal formálni valamit.
2016. szept. 7. 21:01
 2/2 anonim válasza:

Vizsgán nekem is hármas lett, mert szétcsúszott az egész ... Ez nagyon függ a babafejtől is, hogy hogyan van fűzve a haj benne, én spec. egy ilyet fogtam ki, és azért nem sikerült jól.

Balzsamot kenni a hajra meg vizsgán sem szabad, mi olcsó hajzselével kentük át egy picit, az valamennyire tartja is.

2016. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!