Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek festett haj ápolására?

Tippek festett haj ápolására?

Figyelt kérdés
3 napja festettem be a hajamat Wella festékkel, fodrásznál. Az alapszín sötétlila, ciklámen melírral, előtte nem lett szőkítve és korábban festve sem volt. Sok rosszat olvastam a lila színről, hogy könnyen kopik meg ilyesmik... Ti hogyan véditek a festett hajat? Akinek lila hajjal van tapasztalata, mesélne róla? Előre is köszi! 16/L

2016. aug. 23. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak lila ombrém volt, szóval a hajam alján kb. 10 cm volt befestve lilával. Nekem nem volt gond a kopással, inkább csak rettentően elfogta a ruháim, ha picit is vizesen érintkezett valamivel. Festett hajra vannak hajszínvédő samponok, balzsamok, pakolások, spray-k... Szerintem ezek között nézelődj és majd kitapasztalod, neked melyik válik be. Nekem a Kallos és a Loeral vált be a leginkább.
2016. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És neked nem àlltak totál össze-vissza a hajszálaid? Amúgy köszönöm, megnézem őket.
2016. aug. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!