Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek természetellenes/c...

Szerintetek természetellenes/csúnya a festett fekete haj?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta festem feketére és hiába mondták évekig hogy öregít és természetellenes, csak most gondolkoztam el rajta hogy lehet hogy egy természetesebb barna szín jobban állna. Amúgy elég fehér bőröm van és zöld szemem, az eredeti színem pedig világosbarna. Szóval a fekete is jól áll, de úgy érzem túl erős már. Megérné befestetni egy világosabb színre?

20/L


2016. aug. 22. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Elegge termeszetellenes lehet, ha eleve nagyon feher boru vagy. Szerintem a termeszetes hajszin mindenkinek jol all, szoval ha igy erzrel, akkor probald ki azt h nem fested es figyeld meg a velemenyeket
2016. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Világosabbra festeni csak úgy tudod, ha leszedeted róla a feketét, az pedig nem egy könnyű és olcsó folyamat. Gondold át, hogy neked megéri-e mások véleménye miatt változtatni.

Amúgy meg nagyon személyfüggő, hogy kinek hogy áll a fekete. Nekem is nagyon fehér, szinte kékes bőröm van, hozzá kék szemem és 16 éves korom óta kékesfekete a hajam, különböző extrémebb színű csíkokkal. Most 5 éve kék van benne. Eleinte nekem is mondogatták, hogy mennyire öregít meg sápaszt, aztán csodálkoztak, hogy mennyire jól áll, valóban sokkal jobb, mint az eredeti hajszínem.

2016. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak természetellenes, de a legkárosabb is. Nem a hajnak, hanem a szervezetnek. Szerintem mindenképp jobb lenne egy másik szín. Világos bőrhöz a világos hajszín jobban illik. De akár középbarna is jó lehet vagy rézvörös.
2016. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!