Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodó...

Nagyon gyorsan zsírosodó hajra tippek? Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, kétnaponta kell hajat mosnom. Ha párás meleg idő van méghamarabb bezsírosodik. Kipróbáltam már sokféle sampont, de egyik sem akar igazán használni. 23/L

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen ugyan így voltam. Végül most szaraz sampont használok. :)
2016. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Száraz sampon is jó, de a legjobb a mosás. Ugyanilyen a hajam, tudom milyen. Én vettem mindennapi használatra alkalmas sampont és így nyáron, ha érzem, hogy zsírosodik, akár minden nap is megmosom. Kétnaponta pedig 99% hogy mosom. Vékonyszálú is, úgyhogy ez a legjobb amit tehetek vele. Nem terhelem hajhabbal, lakkal, meg ilyesmikkel, hajszárítás és vasalás szintén felejtős, legalábbis nálam. A dm-es balea jeden tag samponokat tudom ajánlani, ezek könnyűek, olcsó is és mindig más finom illatban kapható :) pluszban szilikonmentesek is - ez is segít, hogy felesleges zsírosító anyagok ne kerüljenek a fejbőrödre. Mindenképp tegyél próbált egy szilikonmentes samponnal! :)
2016. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Normál hajra való sampont használj, kizárva a 2in1 (sampon és balzsam egyben), mert azok a lehető legrosszabbak. Szilikonmentes is állítólag nagyon jó. Én most elkezdtem használni csalánsampont, úgy tűnik, hogy bevált.

Csak a hajvégeidre kenj balzsamot és olajat, a fejbőrt kerüld, ezzel is sokat segítessz. Szárítás és hajvasalás elkerülésével inkább a töredezett, száraz hajat tudod elkerülni, a zsírosodást nem igazán.

És tényleg használj szárazsampont, 1 nappal mindenképp eltudod tolni a mosást.:)

2016. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom miért ajánl mindenki száraz sampont, az a legrosszabb megoldás, ha zsíros a hajad mosd meg. Ha 2 naponta akkor annyiszor. A száraz sampon nem tesz jót a hajnak, a fejbőrt pedig kiszárítja, amitől még zsírosabb lesz utána. Fontos hogy természetes, szilikonmentes sampont használj. És persze étkezz egészségesen, mert összevissza étkezés miatt zsírosodik leggyakrabban a haj.
2016. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

nem kéne kétnaponta megmosni :D persze hogy bezsírosodik

én volt h nem mostam másfél hétig semmi baja nem lett, igaz nekem nem annyira zsírosodik (de valamennyire tisztítja magát a haj, és amúgy is csak hetente egyszer mosom)

17L

2016. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy csalános sampon segített kb. 1 havi használat után.
2016. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is azért kezdtem el 2 naponta mosni,mert zsírosodni kezdett és a 3.napon már beszóltak anno a suliba,hogy mi van én nem mosok hajat?

Nyilván zsírosodna akkor gyorsabban,ha valaki ok nélkül kezdi el gyakran mosni a haját.És őszintén én a nyáron mindig igyekeztem kitolni a hajmosásokat,amikor itthon voltam és 4-5naponta hajatmosni.És nem változott semmi.Pedig 3-4hónap után kéne azért történnie valaminek ha ez lenne a gond.

Én a WU2 samponját használom a normál hajra valót.Ha a zsíros hajra valót használnám,valószínű rosszabb lenne a helyzet.Használtam már több féle sampont és ez adja a legjobb érzetet nekem.A krémes állagúak nem tesznek jót a zsíros hajnak.

2016. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 I'm girl válasza:
Én szódabikarbónás vízzel szoktam mosni a sampon mellett. ( Nekem bevállt) Egy liter vízhez keverj kb. 2 evőkanál szódabikarbónát, és miután bevizezted a hajad, dörzsöld be vele ➡ öblîtsd ki➡ és jöhet a szokásos sampon, barzsamos hajmosás utána. (Ezt a keveréket kb. 1,5 - 2 hetente használd, mert így nem teszi tönkre a hajadat!) Remélem tüdtam segíteni😊
2016. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 1. 16:28
 10/10 anonim válasza:
nekem is ezér mosom mindennap leg mindig tiszta.
2016. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!