Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jönnek ki az arcomon...

Miért jönnek ki az arcomon kis pöttyök össze vissza?

Figyelt kérdés
Arcomon random megjelennek pöttyök amiket ha végig simitom kezemmel érezhető illetve kicsit be is pirosodik , de szerencsés esetben ha nem nyomkodom szét akkor 2 3 nap alatt eltűnnek . Melegtől lehet vagy mitől ? Arcomat direkt nem piszkálom és próbálom megmosni, tisztán tartani de meg se működik valami.

2016. júl. 23. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mitől lehet... az jó kérdés, nekem is ilyen van. Mivel télen kevésbé ezért szerintem a meleghez van köze. (nyáron nekem pirosak is) Nekem 1-2 nap alatt halványul, mert a patikában találtam rá termékeket. (anélkül nagyon lassan, mert nem bírom ki, hogy ne érjek hozzá. Effeclar K-t használok rá ilyenkor.) Esetleg talán egy étrend változtatás segíthet még (nem vettem észre sok változást, hátha másnak jobb lett tőle, mindenesetre vitamin dús étrend nem árthat senkinek)
2016. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A melegtől van,tisztítsd hidratáld.
2016. júl. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!