Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos homlok menstruáció...

Pattanásos homlok menstruáció előtt, bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Pár éve kifogástalan arcbőröm volt de kb. 1 éve kisebb-nagyobb pattanások vannak a homlokomon.Ami engem zavar ,hogy olyan szemszögből látszanak is és nekem nagyon nem tetszik. Inkább csak bőr alatti kis pattanások amiket kinyomni alig lehet csak kozmetikussal,mert olyan mint a mitesszer mikor kinyomjuk. Ezután persze piros foltok a homlokomon mindenhol és mikor már begyógyulnának jön a következő turnus mivel a menstruációm hamarosan megfog jönni. Szóval csak a menstruációra jöhetnek ki ,mert akkor van az a problémám mikor kijönnek. Kozmetikushoz járok de szeretném inkább megelőzni ezeket. Bőrgyógyásszal lehet beszélni? Adna rá valamit? Tényleg nem vészes hisz máshol sima ,szép az arcbőröm viszont számomra már ez is durva.. Vagy maradjak a havi kozmetikusnál ebben az időszakban? Pár év és úgy is lenyugszik a szervezetem nem?

17/L


2016. aug. 11. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha zavarnak akkor menj el nyugodtan :)
2016. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a menstruációm előtt az államon szoktak kijönni a pattanások.:(

Engem is nagyon idegesít.

Tényleg ez a serdülőkor elmúltával elmúlik? Vagy felnőtt korban is előjönnek mensi elott? :o

17/L

2016. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hormonális pattanásokon max fogamzásgátló fog segíteni, a bőrgyógyász se fog rá mást adni.
2016. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen jellegű problémám volt, bár nekem előbb kijött mint 17 , kb 15 évesen. Felírt rá lemosókat, kenőcsöt, természetesen nem olcsón, és maga a vizsgálat is 3000 Ft volt minden alkalommal, de nem használt semmit. Most 18 évesen kezdenek elmúlni és menstruáció előtt jön ki egy kettő, de nem vészes.

Ez miatt ne érezd magad kellemetlenül, mindenkinek vannak bőrhibái, főleg ebben a korban. Én is átvészeltem. Sokáig midenféle kencével próbálkoztam, de egyik sem volt hatásos.

2016. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem megyek bőrgyógyászhoz hisz már én is sok mindent kipróbáltam. De akkor megpróbálom átvészelni :D
2016. aug. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!