Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van kis kiszerelésben hajfesték?

Van kis kiszerelésben hajfesték?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami tényleg kicsi, olyan mint egy zacskós poros puding vagy mint a fűszereket tárolják olyan műanyag zacskókban a boltokban. Mert én eddig csak olyan nagy dobozos és drága hajfestékeket találtam. De nekem kevés kéne és nem olyan drága. Talán még az ára az elfogadható, de túl nagy a kiszerelése és nem tudnám elhasználni. Vagy ha kibontanám a nagyot akkor az eláll hónapokig is? Nem romlik a minősége akkor a festéknek?

Láttam a pallette-nek(talán a color creme az) egy olyan 110ml kb 800-1200 ft között mozgott az ára. Ez hajfestékben mennyi a 110ml?Sok vagy amit én keresek olyan mennyiségű kb?


2016. aug. 10. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Palette, Syoss, L'Oreal csinál 60-75 ml kiszerelésű festékeket. Nézelődj köztük. Menj el egy drogériába és nézd át a dobozokat. Amit én használok, az 120 ml és kettő doboz kell belőle, de a második doboznak vagy a negyede, max fele kell csak. Mégse csapok hisztit, akkor megy a kukába, a hajfestés az ilyen.

Ha kinyitottad a hajfestéket, akkor már nem tárolható el tovább, oxigénnel érintkezve romlik a hatóanyag, plusz ha kikevered (máspedig kikeverni az egészet kell az arányok miatt!) akkor már reagál, tehát nem áll el többé.

2016. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira kicsi szerintem nincs, amit te keresel, bár nem tudom milyen hosszú a hajad. Azt hiszem a Palette-nek a hajfesték samponjaiból vannak olyan kis méretűek, de azok nem rendes hajfestékek.

A hajfestékek vannak kisebb, nagyobb csomagokban. Aminek nagy a doboza az több festéket tartalmaz, míg a kis dobozosak kevesebbet. Egyébként ha meg is veszed a nagyobb dobozt, használhatod több alkalommal, a lényeg hogy ne keverd össze a hajfestéket és a színelőhívót. Így ha két részre osztod, akkor kétszer használhatod.

2016. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40 ml-es hajfesték is van (Kallos Glow)... ami max rövid hajra elég. Amúgy meg ha nem kevered be akkor évekig is eláll.
2016. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!