Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Saját tapasztalat? Jártál már...

Saját tapasztalat? Jártál már hasonlóan? Hajfesték lenövesztés!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve a derekamig érő sötétszőke vékonyszálú hajam bemelíroztattam, persze megkérdeztem a fodrászt, hogy mennyire töri le mivel ápoljam stb..( vasalni soha nem vasaltam azelőtt)? A fodrász azt mondta nyugodjak meg nem töri le a hajam csak használjak balzsamot és ne vasaljam akkor nem lesz vele gond, én ezt be is tartottam, de egyszerűen kezelhetetlen lett a hajam a végétől kezdtem fésülni fokozatosan ahogyan kell de ennek ellenére azt tapasztaltam, hogy a hajam elkezdett NYÚLNI?! Muszájból hogy álljon valahogy elkezdtem vasalni..Szánom-bánom bár nem hiszem ha nem vasalom jobb állapota lett volna..1 évig ment ez így, a végére a hajam vége elkopott, nem volt dús mint azelőtt, egy év után befestettem, hogy ne látszódjon a lenövés természetes szőkére (ez sem az igazi azért valjuk be, olyan színű hajfesték nem létezik de azért megpróbáltam hátha) Októberben lesz egy éve, hogy befestettem, eddig 14-15cm-t nőtt le, ami szerintem nem rossz csak én levágattam az eltört részeket így most a lapockámig ér a hajam és a végé borzasztóan néz ki egy részen, alul a tarkómon pedig meg szerintem a melíros időszakban tört vissza 6cm-re!!! Most már ezen a részen is megnövögetett de nem az igazi..Azóta is várom, hogy lenőjön a hajam. Ha nektek is volt már ilyen vagy hasonló élményetek írjátok le légyszi, érdekelne meg az is , akinek már egészséges szép haja van és vissza tudta növeszteni !! Neharagudjatok a kis történetem hosszúsága miatt! <3

2016. aug. 8. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy erted azt, hogy elkezdett nyúlni a hajad? Vékonyabbak lettek a hajszálaid?
2016. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ahogy fésültem úgy képzeld el, mint ha egy 30cm-es hajszál 35lesz...így tudom leírni bocsi
2016. aug. 9. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a túlszőkített haj nyúlik vizesen, szárazon meg törik. Sajnos a melír valószínűleg nem jól sikerült, a vasalás ezen meg még rontott.
2016. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!