Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés után hajfestés?

Szőkítés után hajfestés?

Figyelt kérdés
Syoss lightenerrel (13-5) 9 árnyalatot világosítottam a festett barna hajamon. Természetesen felül sárga lettem. Mivel ez így nem maradhat sokáig, most azon gondolkozom hogy szőke hajfestéket veszek rá. 6nappal később ha rákenem remélem nem hullik ki a hajam xd befogja fogni hogy ne legyen sárga?

2016. aug. 9. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én várnék ezzel mindenképpen, mert a sok világosítás nagyon megviselhette a hajat. De egyébként, be kéne fognia a sárgás részeket.
2016. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szőke festékhez is erős oxidálót kevernek (ha bolti cuccokat használsz), az már károsíthatja a hajadat egy ilyen szőkítés után. Van, akinek kevesebbtől letörik a haja. Ha csak sárga, akkor elég rá egy megfelelő színező (ezekhez 3-as oxidáló kell), ha még rezes-narancsos, akkor sajnos nem fedi el semmi világosszőke, csak mondjuk 6-os, 7-es színmélységű. Lehet, hogy kell még egy kis világosítás, de azt otthon, erős anyaggal megcsinálni nem jó ötlet, inkább szakember kell, aki kíméletesen megoldja.
2016. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!