Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig marad szőrtelen a...

Meddig marad szőrtelen a lábam epilálás után, ha eddig borotváltam?

Figyelt kérdés
Hónapok óta borotválom a lábam, és most ugye egyenletesen nő a szőröm, egyszerre. Ha most pénteken leepilálom a pár napos borotválásból (tehát egyenletesen) kinőtt szőrt, szerdáig nagyjából szőrtelen (legalábbis felvállalható) marad a lábam (5 napig)?

2016. aug. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez változó, mindenki szervezete más. Nekem epilálás után egy hétig semmi problémám, de ismerek olyat, akinek pár nap után kezd visszanőni.
2016. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is az utóbbiba tartozom. Epilálás után 2 nappal már látszanak a szőrszálak, 1 hét után pedig már nagyon ronda.
2016. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A borotva már másnak látszik az epilátornál azért jobb a helyzet,de a folyamatos szőrnövés okozza utána a szőrnövést.
2016. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!