Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik ha szőke hajra...

Mi történik ha szőke hajra fekete hejszínezőt kenek?

Figyelt kérdés

Természetes szőke a hajam, úgy 5 éve be lett festve feketére. Elég sokáig volt fekete, viszont azóta kétszer is ki lett szőkítve. Egyszer azért, mert mivel szeretnék hosszú hajat, abba akartam hagyni a festést. A végeredmény ilyen bernáthegyi stílusú frizura lett, pont egy esküvő előtt, szóval inkább nagy letörve visszafestettem. Fél év után újraszőkíttettem (jobb szakemberrel...), most már az eredetihez közeli színe van.

Azonban, a joker, hogy utálok szőke lenni, csupán nem akartam már feketére festeni mert hullott tőle. Kérdés tehát, hogy ha csak színezővel festem be, ami elvileg csak a haj felszínén tapad meg, az milyen színeredményt fog adni szőkített, de amúgy is világosszőke hajon (már van vagy 6-7 centis lenövésem a szőkítés óta)? :v



2016. aug. 2. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ledobja! Én is rákentem a szőkítettre a vöröset,semmi jó színe nem lett,de nagyon hamar el is tűnt róla! A színező meg még gyengébb...
2016. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen ettől tartok én is... Anno a festék is elég szépen kopott belőle mikor szőkítés után újra feketére kentem. Hát... akkor max lenövesztem a szőkített részt aztán próbálkozom. :/

2016. aug. 2. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne egy sötétszőke árnyalattal? Esetleg világosbarna? Ne legyen ennyire drasztikus. Nekem egyébként a hidrogénszőkére festett hajam nem dobta le egyáltalán a fekete hajfestéket, sőt. Azóta más hajszínem van, de így utólag először egy sötétszőkét próbáltam volna ki, esetleg csokibarnát.. :D
2016. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem nagyon értem. Nem csak szőke vagy fekete hajszín létezik a világon. Miért nem festeted barnára mondjuk?
2016. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert szerettem fekete lenni :v

De egyébként igazatok van, lehet bepróbálkozom valamilyen barna árnyalattal. :)

2016. aug. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!