Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 éves fiú vagyok, szimplán...

18 éves fiú vagyok, szimplán feltűnősködésből szeretném a viszonylag rövid hajamat teljesen szőkére befesteni. Alapvetően világosbarna hajam van, de a szőkétől messze van. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Pontos leírásra volnék kíváncsi, hogy milyen hajfesték kell, mit kell csinálni vele. Hálásan köszönöm a válaszokat előre is!
2010. ápr. 17. 04:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrász!Otthon nagyon necces egyedül nekiindulni a szőkítésnek.Maradandó kárt okozhatsz magadnak ha nem a kellő szakértelemmel csinálod!Pl.:örökre kihullik a hajad,megritkul ilyenek,és elmarad a kívánt színeredmény.Lehet hogy drágább de annyit megér hogy ne cs*szd szét magad, jóindulatból mondom.Nekem is fodrász csinálta aztán mégis teljesen töredezett lett,nem győzöm helyrehozni!
2010. ápr. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm. Nem igazán akartam fodrászhoz menni vele. Igazság szerint ha a jelenlegi hajam szétcsesződik, az nem zavar, legfeljebb leborotválom, aztán kalap-kabát. De ha maradandó hajhagyma károsodást okoz, akkor inkább fodrászra hagyom. Majd keresek valami külvárosi valakit, akivel nem talákozom többet az életben. :D
2010. ápr. 17. 04:30
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet vegyél, vagy ha ez nincs, ehhez hasonlót. a lényeg, hogy olyat keress,ami inkább ezüstös, mint arany. mert az első szőke festésnél legtöbbször sárga lesz.

hajhagyma károsodást pedig nem fogsz szenvedni, nyugi! :)

2010. ápr. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!