Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik kezelés a...

Szerintetek melyik kezelés a jobb problémás bőrre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Zsíros aknés, néhol patti utáni heges a bőröm, sokat küzdök vele :(



2016. júl. 20. 08:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Krémet vagy 3 félét, skinoren, differin a 3.nak a nevére nem emlékszem :P


Gyógyszert konkrétan nem írtak fel, az egyik bőrdoki mindenáron Roaccutant akart, a másikkal konkrét gyógyszert még nem egyeztettünk. De valamilyen fogamzásgátló lenne talán.


Lámpázom bipotronnal a hegeket is, igyekszem természetes arckrémeket, tonikokat használni.



Járok természetgyógyászhoz is egy kis ideje ő meg progeszteron krémet javasol, ami egyfajta természetes hormon..



Most endokrinológushoz megyek, nőgyógyászati vizsgálat alapján semmire se jutottunk.


Annyi féle módszerrel próbálkoztam kicsit belefáradtam..

2016. júl. 20. 09:49
 12/20 A kérdező kommentje:
A meglevő hegekre a lézerkezelés esetleg segíthet?
2016. júl. 20. 09:55
 13/20 A kérdező kommentje:

zinerit volt a 3. krém



Amúgy 1 éve kb még fájdalmas göbök voltak az kicsit javult már csak néha-néha van, inkább csak komedó illetve akné van

2016. júl. 20. 09:57
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha ajánlhatok valakit, akkor az Dr.Nagy Éva lenne:


[link]


Profi a szakmájában. Én magánban voltam nála. Nekem dupla adag Roaccutant írt fel a vérképem alapján. Végigcsináltam a kezelést, és 95%-ban teljesen rendbe tett. Ha tudtam volna, hogy hová kell mennem, akkor nem haboztam volna évekig elmenni hozzá.

2016. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A lézeres műtét nagyon megosztja a véleményeket. Egyrészt kecsegtető, hogy jelenleg ez az egyetlen módszer, amivel teljesen el lehet tüntetni a hegeket. Viszont nagyon drága, eszement fájdalmas, és be kell vállalni a kockázatot, hogy egy teljesen más színű, talán egy malacrózsaszín bőr nő vissza.
2016. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

uh a lézer gy rosszul hangzik.


Roaccutan szedés után nem jött vissza a probléma?


Nagyon félek hogy károsító hatása van..


Köszi a linket! :)

2016. júl. 20. 10:05
 17/20 anonim ***** válasza:

A Roaccutan valóban egy erős gyógyszer, de ha betartod a betegtájékoztatót, akkor nem lesz gond.

Nekem nem újult ki a probléma. Dr.Nagy Éva azt mondta annak idején, hogy akik Roaccutant szednek, azoknak 1-2%-a megy vissza hozzá. A döntő többség helyrejön.

De az is lehet, hogy nem ezt fogja majd felírni. Bármit is ír fel, bátran bízd rá magad. :)

2016. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom megoldani a feljutást hozzá mert én Kecskeméten élek de lehet hogy meg tudom oldani majd, :)
2016. júl. 20. 10:59
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha végigcsinálsz egy kezelést és úgy gondolod, hogy szeretnél a hegekkel is kezdeni valamit, arra a green peel kezelést ajánlom. De! Nem szabad megfordítani a sorrendet, először mindenképp az orvosi kezelést kell végigcsinálni. Csak utána jöhet a green peel. Egy normális kozmetikus el sem vállalja a green peel kezelést orvosi kezelés előtt.

Nem olcsó, ráadásul több kezelést is vállalni kell, ha eredményt is szeretnél látni. Sajnos ez sem tünteti el teljes mértékben a hegeket, viszont a bőr egyenetlenségén tud javítani. Gyógynövényes mélyhámlasztásnak is szokták nevezni. Minél több kezelést enged meg a pénztárcád, annál szebb eredményt lehet vele elérni.

2016. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm! )
2016. júl. 20. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!