Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik kezelés a...

Szerintetek melyik kezelés a jobb problémás bőrre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Zsíros aknés, néhol patti utáni heges a bőröm, sokat küzdök vele :(



2016. júl. 20. 08:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

[link]



vagy ez?

2016. júl. 20. 08:21
 2/20 A kérdező kommentje:
A mikrodermabrázió inkább télen-ősszel vehető igénybe nem?
2016. júl. 20. 08:22
 3/20 A kérdező kommentje:

Félek hogy a kezelés után csúnya lesz a bőröm.. :O


Piros meg sebes..

2016. júl. 20. 08:24
 4/20 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál már? Van olyan típusú akne, amivel hiába mész el kozmetikushoz, az nem fogja tudni a legdrágább kezeléssel sem a problémát a gyökerénél kezelni.
2016. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Voltam meg most pajzsmirigy vizsgálatokra megyek mert erős a gyanú.


Étkezési reformokat is vezettem be bár előtte is viszonylag megfelelően étkeztem, 0 tejtermék stb.


Gyógyszert nem nagyon szednék ha nem muszáj..


Erős A vitamin származékot is akartak felírni de attól félek..



Rég jártam kozmetikusnál évekkel ezelőtt volt egy rossz tapasztalatom..


Gondoltam hátha...

2016. júl. 20. 08:41
 6/20 anonim ***** válasza:

A belinkelt kezelések közül egyik sem tartós. Ezek közül a mikrodermabrázió hatása tart a legrövidebb ideig, mindössze pár napig.

Nem tudom pontosan milyen típusú aknéd van, de bizonyos esetekben -ha javulást szeretnél- akkor nem tudod elkerülni a gyógyszer szedését. Persze Dunát lehetne rekeszteni a hamvas és gyönyörű bőrű modellekkel bűvölő szolgáltatásokkal, de sok esetben ezekben a reklámokban szereplő gyorstalpalós szakemberek csak enyhe problémákon képesek segíteni.

2016. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

köszönöm. :(


Annyira jó lenne problémamentes bőrrel élni sajnos nagyon sok gátlást okoz ez nekem :(

2016. júl. 20. 09:27
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért ne legyél elkeseredve, ha a megfelelő helyen keresed a megoldást, sokat fog javulni a helyzet! :)
2016. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


sajnos évek óta húzódik ez a dolog néha az emberi kapcsolataimra is rányomja a bélyegét de próbálom megkeresni a megoldást. :P

2016. júl. 20. 09:32
 10/20 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászaton egyébként mit írtak fel?
2016. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!