Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vékony, kevés hajam van...

Ha vékony, kevés hajam van akkor már temethetem magam?

Figyelt kérdés
A fodrászom soha nem tud mit kezdeni a hosszú, vékony hajammal. Ha azt mondom neki egy centit vágjon le belőle mindig többet vág le, még akkor is ha nem töredezett. Ráadásul mindig mondja hogy bezzeg nekem milyen vékony hajam van, míg a tesómnak milyen jó vastag, amivel lehet is kezdeni valamit.
2016. júl. 18. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Göndörítsd be akkor többnek látszik. És konytynak is jó szerintem mert nem nagyon látszik milyen kevéd hajad van.
2016. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez. Bar nekem a fodrasz azt mondja,sok hajam van. De mit kezdjek vele ha vekony,sulytalan. Tok mindegy h sok vagy keves,pokhalonak nez ki.

En kb 10 eve pothajat viselek kisebb megszakitasokkal. Most pl nincs font,ahogy leszedtek,elment az onbizalmam.mar pothaj elott mindent kiprobaltam: draga termekeket,kezeleseket,mindenfele frizurat. De ruhellem a hajamat. Plane mikor vki aut mondja h szedjek vitamint h szebb legyen. Egesz eletemben szedtem,megse lett jobb.

2016. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógynövényes,olajas marhaságokkal ne gyertek. A vékonyból vastagat semmi sem csinál. Esetleg fényesebb lesz,esetleg jönnek a kis babahajak (amik még a vékonynál is vékonyabbak).

Sajnos ez van,sose lesz hajzuhatag genetikailag vékony hajból.

Én amit teszek az az,h megtanultam profin beszárítani (így 1 nalig jól néz ki), illetve a póthaj nagyon jó. Általában 30-50 saját hosszúságú tincset tetetek be,ég és föld a különbség a dúsítás után! Ezt egy normál vagy vastagszálú hajú ember sose fogja megérteni.

2016. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És akinek nincs póthajra pénze?
2016. júl. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!