Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden férfinak vagy segítő...

Minden férfinak vagy segítő kész nőt kérdeznék . Hosszú haj növesztése során menyire hullik a haj?

Figyelt kérdés

18/F vagyok és elkezdtem növeszteni a hajamat és az lenne a kérdésem hogy férfiaknál menyire meg szokot az ha a hajukat növesztik és rítkásodik a haj mert nekem a fülem és a halántékom kőzőt rítkásodik más ismerőseimnek az egész fejükön mindenhol ritkásodik bár én velük ellentétben próbálom ápolni viszont egy rég látott ismerösőmnek már nagyon hosszú

a haja és nem is utal semmi arra hogy kicsit is ritkásabb lenne a haj .

Ez mért van így ?



2016. júl. 17. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A haj nem attól ritkul, hogy hosszú. Annak semmi köze ahhoz. Ha sűrű és egészséges a hajad, akkor térdigérőre is megnövesztheted anélkül, hogy ritkulna. De ha genetika, vagy egészséghiány miatt ritkul, akkor a rövid haj is ugyan olyan ritka lesz.
2016. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A családban 50-50-ban vannak nagyon dús hajú emberek és kicsit ritkásabb is kopasz még senki nem volt még kor előre haladtával sem viszont nekem ahogyan elkezdtem növeszteni úgy kezdet ritkásodni .

Egészségügyi probléma ami ehhez köthető az mi lehet ?


És a hirtelen fogyás hozzá köthető mert 5 kg fogytam kevesebb mint 1 hét alatt a munka helyemen egész nap porban dolgozok folyamatos fizikai meg terhelés bár ez a munkám ellőt is volt és egy kis elektro statikusság nak is ki vagyok téve.

Remélem eböl le tudsz nekem szűrni annyit h. tudnál segíteni .

2016. júl. 17. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag ha masszírozod a fejbőröd, akkor stimulálod a hajhagymákat, így kevésbé hullik, szóval eredményesebben fog nőni is. Hajmosás előtt néha kend be tojással és hagyd rajta legalább fél óráig. És állítólag a vöröshagyma leve is csökkenti a ritkulást. Azt is kb fél óráig kell rajtahagyni.
2016. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem fog több kihullani, mert hosszabb. Anno a barátomat is ezzel hitegette a kedves édesanyja és emiatt vágatta le a srác a szép hosszú haját. Ha hullik a haj, annak genetikai oka van. Egyes férfiakban megvan a kopaszodásért felelős génje, amit a tesztoszteron aktivál, tehát ha ugyanez a gén egy nőben van meg, akkor nem fejti ki a hatását, mert nincs hozzá elég tesztoszteronjuk.

Növeszd nyugodtan, ha szeretnéd, ápold, ha nem vagy hajlamos a kopaszodásra akkor ettől sem fog jobban hullani, ha pedig genetikailag benned van a hajlam, akkor tökmindegy hogy milyen hosszú a hajad, ritkulni fog.

2016. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!